TIKLA ARA

İtaat - Compliance

Becky ve Sandra en iyi arkadaş sayılmazlar. Sandra bir fast food restoranının orta yaşlı yöneticisidir. Becky ise gerçekten işe ihtiyacı olan tezgahta çalışan genç bir kızdır.


İtaat - Compliance filmini Moviemax Festival  kanalından izleyebilirsiniz.

İtaat - Compliance 

İtaat - Compliance izle

İlk Gösterim tarihi: İtaat - Compliance 29.04.2013 19:45 - 21:12  Digiturk  Moviemax Festival  kanalında izleyebilirsiniz.

İtaat - Compliance Konusu

2012 - ABD Dram , Gerilim , Suç ,türündeki İtaat - Compliance   filmin yönetmenliğini  Craig Zobel yapmaktadır. Oyuncular Dreama Walker , Desmin Borges , Matt Servitto , Ashlie Atkinson , James Mccaffrey oluşmaktadır.

Becky ve Sandra en iyi arkadaş sayılmazlar. Sandra bir fast food restoranının orta yaşlı yöneticisidir. Becky ise gerçekten işe ihtiyacı olan tezgahta çalışan genç bir kızdır. Stresli bir iş gününde, bir polis memuru arar ve Becky'i bir müşterinin cüzdanından para çalmakla suçlar. Ancak Becky bu suçu inkar eder. Yöneticilik sorumluluklarının altında ezilen Sandra ise Becky'i gözaltına almak isteyen polise karşı gelmez. Bu seçim önlem ile sağduyu ve yasaya uygunlukla mantık arasındaki çizgileri belirsiz hale getiren bir kabusa dönüşür.

Dreama Walker (20 Haziran 1986) Amerikalı aktris. O kitap serisi dayalı Gossip Girl Hazel Williams rolüyle, tanınıyor.In 2010, Walker starred as Harper Grace in Seven Deadly Sins which premiered on Lifetime Movie Network along side Rachel Melvin. Part one of the two part series, premiered on May 23, 2010 while part two premiered on May 24, 2010.

James Mccaffrey
ilk rolü Bill II bir zihinsel engelli genç, gibi, eşikleri modelleri için oldu. O da dizi Viper ilk ve son mevsim kurşun oynadı ve kısa ömürlü serisi Swift Adalet. McCaffrey da televizyon rol World Turns ve Sex and the City gibi gösterir olmuştur. Ayrıca video oyunları Max Payne, Max Payne 2 video oyunu Alan Wake Thomas Zane sesidir ve başlık karakter olarak bilinir: Max Payne The Fall ve Max Payne 3, o da bir cameo rolü ortaya çıktı bir FBI ajanı oynayan video oyun film uyarlaması, Payne yakalama yardımcı olmak için getirdi. McCaffrey da TV dizisi ölen New York itfaiyeci Jimmy Keefe rolünü Rescue Me oynadı. Halen ABC televizyon dizisi Revenge hakkında Victoria avukatı Ryan Huntley oynuyor. Halen Larchmont, New York'ta yaşıyor.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 11084 kişi oy verdi.)

Resimler

İtaat - Compliance  izle

 

İtaat - Compliance   izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, itaat oyuncuları, digiturk iteat filmi izle, compliance izle, itaat konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.