TIKLA ARA

İyi Bir Polis - One Good Cop

moviemax stars hd, one good cop konusu ,digiturk 2014 filmleri,one good cop izle,iyi bir polis izle,iyi bir polis izle


İyi Bir Polis - One Good Cop filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İyi Bir Polis - One Good Cop

İyi Bir Polis - One Good Cop This izle

İlk Gösterim tarihi:İyi Bir Polis - One Good Cop  Digiturk 23.07.2013 21:15 - 23:09 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

İyi Bir Polis - One Good Cop

1991 - ABD Aksiyon , Dram , Gerilim , Suç  türündeki İyi Bir Polis - One Good Cop filmin yönetmenliğini Heywood Gouldyapmaktadır.Film oyuncuları Michael Keaton , Benjamin Bratt , Rene Russo , Anthony LaPaglia , Tony Planaoluşmaktadır.

Polis Artie eşiyle huzurlu bir yaşam sürmektedir. Ta ki ortağı Stevie öldürülünceye kadar... Stevie'nin ölümü üç küçük kızını kimsesiz bırakır, bunun üzerine Artie ve eşi kızları evlat edinmeye karar verir. Ancak bu, hiç de kolay olmaz.

Michael Keaton, Oyunculuğa 25 yaşında rol aldığı bir TV dizisi ile başladı.
Oyunculuğa yeni başladığı günlerde Michael Douglas ile karıştırılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Michael soyadını değiştirmeye karar verdi. O dönemde büyük hayranlık beslediği Diane Keaton’un bir resmini gördükten sonra yeni soyadını buldu; Keaton. Aslında o zaman bu soyadını geçici olarak düşünmüştü ama bir süre sonra bu isme alışınca resmi olarak soyadını Keaton olarak değiştirdi.

Tony Plana (19 Nisan 1952 doğumlu)  bir olan Küba-Amerikan aktör ve yönetmen . O iyi oynamak için bilinen Betty Suarez babası, Ignacio Suarez üzerine, ABC gösteri Ugly Betty .Plana doğdu Havana . Ailesi taşındı Miami . 1960 yılında O mezunudur Loyola Marymount Üniversitesi ve eğitildi hareket de Drama Sanatları Kraliyet Akademisi içinde Londra , Birleşik Krallık . O oyuncu ile evli olan Ada Maris 1988 yılından bu yana ve iki çocuk sahibi.

IMDB Puanı: 5/6 ( 2,242 kişi oy verdi.)

Resimler

İyi Bir Polis - One Good Cop izle

 

İyi Bir Polis - One Good Cop izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, one good cop konusu, digiturk 2014 filmleri, one good cop izle, iyi bir polis izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.