TIKLA ARA

İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny

Johnny Rizzo, nişanlısını memnun etmek için hayalindeki iş olan radyoculuktan, bir konser verebilmek için vazgeçmek üzeredir.


İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny

İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny izle

İlk Gösterim tarihi:İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny 30.7.2013 17:03 - 18:30 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny

2010 - ABD Komedi , Romantik türündeki İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny  filmin yönetmenliğini Edward Burns yapmaktadır.Film oyuncuları Edward Burns , Callie Thorne , Marsha Dietlein , Jay Patterson , Brian Delate oluşmaktadır.

Johnny Rizzo, nişanlısını memnun etmek için hayalindeki iş olan radyoculuktan, bir konser verebilmek için vazgeçmek üzeredir. Bu sırada hayatına kadın avcısı olan amcası Terry girer ve yeğeninin bakış açısını değiştirmeye başlar. İyi çocuk Johnny'nin bu işlerde gözü yoktur ama o sırada güzel Brooke ile tanışır ve Johnny'nin hayatındaki en zor kararı vermesi gerekmektedir.

Edward Burns İrlanda asıllı Amerikalı aktör, prodüktör, yazar, yönetmen. Senaryosunu kendisinin yazıp yönettiği bağımsız filmlerle sinema sektörüne adım atan, Saving Private Ryan, 15 Minutes gibi iddialı filmlerde oyunculuyla da adından söz ettiren Burns, vizyona giriş yılı 2007 olarak belirlenen son filmi Purple Violets'le ilgili olarak çalışmaktadır.29 Ocak 1968'de üç çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak Woodside, Queens, New York'ta dünyaya geldi. Babası Edward J. Burns polis memuruydu, annesi Molly Burns ise federal personeldi. Çocukluğu kardeşleri Mary Burns ve Brian Burns'le Long Island'da geçen aktör, Hewlett High School'a transfer olmadan önce Chaminade High School'a devam ediyordu.

Brian Delate (8 Nisan 1949 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör.O doğdu Trenton, New Jersey Joseph ve Patricia Delate için, ama öncelikle büyüdü olacağını Bucks County, Pennsylvania .Servis şikâyet etmek Vietnam Savaşı oyunculuk alanında kariyer girmeden önce.
Brian en iyi Walter Moore / Kirk Burbank tasvir için dünya çapında bilinir 1.998 Paramount filmi The Truman Show .O ailesiyle birlikte bulunduğu Tannersville, Pensilvanya ve New York .

IMDB Puanı: 7.0/10 ( 1.144 kişi oy verdi.)

Resimler

İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny izle

 

İyi Çocuk Johnny - Nice Guy Johnny izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, nice guy johnny konusu, digiturk 2014 filmleri, nice guy johnny izle, iyi çocuk johnny izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.