TIKLA ARA

İyi Günler Max - Good Time Max

Dahi kardeşlerin ayrı yönlere yönelen çarpıcı hikayesi. Küçük yaşta yetenekleri ile dikkat çeken, adeta birer dahi olarak kabul eidlen iki kardeşin yolları ayrılır.


İyi Günler Max - Good Time Max filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İyi Günler Max - Good Time Max

İyi Günler Max - Good Time Max izle

İlk Gösterim tarihi:İyi Günler Max - Good Time Max 26.06.2013 21:30 - 22:39 Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

İyi Günler Max - Good Time Max

2007 - ABD Dram türündeki İyi Günler Max - Good Time Max filmin yönetmenliğini James Franco yapmaktadır.Film Oyuncuları James Franco , Wilmer Calderon , Richard Portnow , Trip Hope , Vince Jolivette oluşmaktadır.

Dahi kardeşlerin ayrı yönlere yönelen çarpıcı hikayesi. Küçük yaşta yetenekleri ile dikkat çeken, adeta birer dahi olarak kabul eidlen iki kardeşin yolları ayrılır. Biri başarılı bir cerrah olur, diğeri ise uyuşturucu batağında hayatını tüketir.

James Edward Franco, Kaliforniya'nın Palo Alto şehrinde dünyaya geldi. Annesi aslen Yahudi olmasına rağmen Yahudi olarak yetiştirilmedi. Palo Alto da Tom ve David isimli iki erkek kardeşiyle büyüdü. Bölge okulu olan Palo Alto Lisesi'nden mezun olduktan sonra (1996), Kaliforniya Üniversitesi'nde (UCLA) İngilizce bölümüne girdi, ancak ailesinin itirazlarına rağmen 1 yıl sonra bırakarak Playhouse West'te oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1999 yılında da sinema ve televizyon dünyasına ilk adımını, Freaks and Geeks dizisiyle attı. Sevgilisi Ahna O'Reilly ile birlikteliği 2011 yılında sona ermiştir. Ailesi California Palo Alto kendisi ise New York'ta yaşamaktadır. Boyu 1.80 kilosu 75 tir. 

 

IMDB Puanı: 6/1 ( 1532 kişi oy verdi.)

Resimler

İyi Günler Max - Good Time Max izle

 

İyi Günler Max - Good Time Max izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, good time max izle, digiturk filmleri, iyi günler max konusu, iyi günler max izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.