TIKLA ARA

İyi Olan Kazansın - This Means War

Çok güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) gerçekte hiç ayrılmak istemediği iki iş ortağı ve çok iyi dostlardır.Bir anlaşmazlık sonuçu ayrılır ve aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine savaş açarlar.


İyi Olan Kazansın - This Means War filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

İyi Olan Kazansın - This Means War

İyi Olan Kazansın - This Means War izle

Gösterim tarihi: İyi Olan Kazansın - This Means War, 28 Şubat Perşembe 21.00 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 İyi Olan Kazansın - This Means War, Konusu

2012 - ABD yapımı olan Komedi, Aşk filim türündeki  İyi Olan Kazansın - This Means War  filmin yönetmenliğini McG McG yapıyor. Filmin oyuncuları Reese Witherspoon, Chris Pine, Seth Rogen, Tom Hardy, Natassia Malthe, Til Schweiger, Laura Vandervoort, Rosemary Harris, Angela Bassett, Warren Christie, Abigail Spencer, Chelsea Handler, John Paul Ruttan, Asim Ahmad, Louise Hradsky, Valin Shinyei, Leela Savasta, Kevan Ohtsji, Desiree Zurowski, Kevin O'grady, Görüntü Y.: Russell Carpenter'den oluşuyor.

Konusu:Çok güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) gerçekte hiç ayrılmak istemediği iki iş ortağı ve çok iyi dostlardır.Bir anlaşmazlık sonuçu ayrılır ve aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine savaş açarlar.Yalnızlıktan bunalan Tuck, online bir çöpçatan sitesine kaydolur ve bir şirkette ürün testi yapan Trish ile tanışır. Buluşan ikili güzel vakit geçirirler. Kısa bir süre sonra bir mağazada Lauren'ı gören FDR, kim olduğunu bilmediği güzel kadına kur yapar ve onu buluşmaya ikna eder. Ancak aralarında bir tartışma yaşanır.

Laura Jeanne Reese Witherspoon (d. 22 Mart 1976) ABD'li oyuncu. Witherspoon'un kendini gösterdiği ilk film 1991 yılında gösterime giren The Man in the Moon'dur. Daha sonraki yıllarda televizyonlarda rol almıştır, Wildflower bu televizyon filmlerindendir. 1996'da Witherspoon Freeway'deki performansıyla kendini kanıtlamış yükselen bir star olarak 1998 yılında 3 önemli role imza atmıştır: Overnight Delivery, Pleasantville, and Twilight. Takip eden yıllarda, Witherspoon Election filmiyle ortaya çıkmış ve begenileri kazanarak Altın Küre'ye aday olmuştur.

Edward Thomas "Tom" Hardy (d. 15 Eylül 1977, Londra), İngiliz sinema oyuncusu. En çok Bronson, Başlangıç ,Uzay Yolu: Nemesis ve Warrior filmleri ile ön plana çıkmıştır.Kara Şovalye Yükseliyor filminde Bane rolü ile tanınır,bu film ile büyük ün kazanmıştır.Kendisi İngilizdir ve 15 eylül 1977 yılında dünyaya gelmiştir.Band of Brothers dizisine konuk olmuştur, This Means War filminde başrol oyuncusudur.Başlangıç filminde İngiliz aksanı ile konuşuyor.

Chris Pine'nin ilk profesonel rolü 2003 yılında ER,The Guardian ve aynı yılda çekilen CSI:Miami adlı diziyle başlamıştır.2004 yılında Why Germany adlı kısa film ve The Princess Diaries 2: Royal Engagement'ta oynadı.The Princess Diaries 2: Royal Engagement'taki partneri ise Anne Hathaway ile oynamıştır.Film ağustos 2004'te vizyona girdi.2005'te Six Feet Under adlı dizinin Extreme adlı bölümünde Genç Sam'i oynamıştır.Bu dizinin yanı sıra kısa bir film olan The Bulls'tada görüldü.

İyi Olan Kazansın - This Means War izle


İyi Olan Kazansın - This Means War izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk 2012 filmleri, this means war izle, iyi olan kazansın, iyi olan kazansın oyuncuları, iyi olan kazansın konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.