TIKLA ARA

J. Edgar

Clint Eastwood'un yönettiği J. Edgar, Amerika'nın yakın tarihine damga vuran istihbarat şefi J. Edgar Hoover'ın çarpıcı hikâyesini anlatıyor. Başrolde Leonardo DiCaprio yer alıyor.


J. Edgar filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

J. Edgar


Fat Albert

Gösterim tarihi: J. Edgar , 13 Ocak 21.00 , 25 Ocak 18.25 , 31 Ocak 21.00 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

J. Edgar, Konusu

2011 - ABD,Biyografi , Suç , Dram türündeki J. Edgar  filmin yönetmenliğini Clint Eastwood yapıyor. Filmin oyuncuları Clint Eastwood , Brian Grazer , Ron Howard'den oluşuyor.

Konusu:

1935'te FBI'ın kurulmasında büyük bir rol oynayan Hoover, 1972'ye kadar hayata kalmış ve kuruluşun başında olmuş. FBI'ın güçlerini sık sık kendi isteğine göre kullandığı, acımasız taktiklerle birçok sol görüşlü insanı ABD dışında yaşamaya ittiği (Charlie Chaplin de dahil), komünist parti konusundaki operasyonunu kötü bir cadı avına dönüştürmekle suçlanan Hoover, amerikan geçmişinin en çarpıcı figürlerinden biri olmuştur. Tüm bu nefretin gay olduğunu bir türlü açıklayamamasından doğduğu da sıkça söylenmekte ancak bir türlü doğrulanamayan bir söylentidir.

 Fat Albert izle

 

Fat Albert izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dram filmleri, digiturk biyografi filmleri, digiturk suç filmleri, digiturk moviemax premier izle, digiturk hd salonları,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.