TIKLA ARA

Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları

Jack Ve Varolmayan Ülke Korsanları çizgi filmini, Disney Çocuk tarafından üretilmiş Annie ödülünü kazamış başarılı bir müzikal animasyondur. Peter Pan, Disney tarafından İngiliz yazar J.M. Barrie'nin ünlü kitabından çevrilmiş ve sinemaya taşınmıştır. Bu Playhouse Disney tarafından yapılan ilk Disney Junior sinemasıdır.


Jack Ve Varolmayan Ülkenin Korsanları çizgi filmini Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları


Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları (Perfect Stranger)

Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları çizgi filmini Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları

Jack Ve Varolmayan Ülke, Disney Çocuk tarafından üretilmiş Annie ödülünü kazanış başarılı bir müzikal animasyondur. Peter Pan, Disney tarafından İngiliz yazar J.M. Barrie'nin ünlü kitabından çevrilmiş ve sinemaya taşınmıştır. Bu Playhouse Disney tarafından yapılan ilk Disney Junior sinemasıdır. Filmin yıldızları: Cameron Boyce (Disney Channel'ın "Eurovision" dan), Madison Pettis, Jonathan Morgan Heit, David Arquette, Corey Burton ve Jeff Bennett. Colin Ford sezon 2 bölüm 11, 13, ve 14'e kadar karakter Jake'i dile getirdi.Seri aynı zamanda "Mickey Mouse Clubhouse"'dan sorumlu Bobs Gannaway tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir.
Seri sürekli hazine peşinde koşan Kaptan Hook ve Bay Smee'ye karşı Skully Jake, Izzy, Cubby ve papağandan oluşan genç korsan grubu üzerinde duruyor. Bunlara genellikle denizkızı arkadaşı Marina ve Bucky ve onların yaşadıkları korsan gemisi dahil olmak üzere çeşitli karakterler eşlik eder.
Seri eğitim ve eğlence formatı bakımından eleştirmenler ve fanlar tarafından yüksek övgü alan, eleştirel ve ticari bir başarı.Seri şu anda ikinci sezonunda iken Disney yakın zamanda, 2013 yılında üçüncü bir sezon emretti.

Karakterler

Jake
Seslendirme:Jason Griffith, Suzanne Goldfish
8 yaşındaki Jake, Varolmayan Ülkenin korsanlarının ana kahramanı.Onda, Peter Pan tarafından kendisine verilen tahta bir kılıç vardır.Jake, Captain Hook'un ana korsan rakibidir.Bonus olarak Jake takımından Izzy'e aptalca bir aşkla bağlı olabilir.

Izzy
Seslendirme:Lisa Ortiz
7 yaşındaki Izzy gruptaki tek kız korsan ve Jake'a ikinci bir komutan gibi davranır.Kendisine perileri tarafından verilmiş küçük bir çuval içinde peri tozu vardır.Takım sadece acil durumlar için peri tozu kullanır.Ancak peri tozunun hiç kullanılmadığı bölümlerde olmuştur.Onun sloganı "Yol Yok'' olup Jake'a vurulduğu söyleniyor.

Cubby
Seslendirme:Amy Palant
6 yaşındaki Cubby grubun en küçüğüdür.Onun sloganı ''Ah,Hindistancevizi''.Onda Varolmayan Ülke'nin haritası vardır.Cubby o fiziksel grubun, Cubby'e benzer olmasına rağmen, "Lost Boys" üyesi değildir. Cubby'nin oldukça ürkek ve kendinden çok emin olmayan bir kişiliği vardır.

Skully
Seslendirme: Dan Green (Konuşma), Tom Kenny (Şarkı)
Skully ekibine bir veli gibi davranan küçük, yeşil bir papağan. O genellikle beyaz kafatası desenli siyah bandana takan biri olarak gösterilir.Kötü adamlar Kaptan Hook ve Bay Smee gelir diye dışarıyı gözetler.

Captain Hook
Seslendirme:Jeremy Irons
Captain Hook Varolmayan Ülke'de yaşayan serinin baş düşman korsan karakteridir.Büyük ispanyol savaş gemisi The Jolly Roger'ın kaptanı.Düşmanlarını yaptığı zulümun yanı sıra kendisi bir efsanedir, Kaptan Hook'un kalıcı bir mürettebat tutmada sorunu var.Aslında, şu anda, onun mürettebatında üç üye var, onun mürettebatı gösteri boyunca görünmüyor. O bir İngiliz aksanıyla konuşan kötü kalpli bir korsan.

Mr.Smee
Seslendirme:Rowan Aktinson
Bay Smee, Captain Hook'un "sol kolu", ilk dostu ve dizide ikincil düşman, ama genellikle Jake ve ekibine yardım eder.

Sharky And Bones
Seslendirme:Tom Kenny ve Mike Pollock (Şarkı)/Rowan Aktinson (animasyon)
Sharky ve Bones Captain Hook adlı korsanın mürettebat üyeleri. Genellikle halk ozanları gibi davranarak, müzikal numaraları gerçekleştirirler. Canlı aksiyon sürümleri gösterinin sonunda görünür ve bir de onlardan orijinal şarkı dinleyebilirsiniz.

Marina The Mermaid
Seslendirme:Kayzie Rogers
Okyanusta yaşayan genç bir denizkızı.Ablasının aksine nazik bir denizkızıdır.Marina ve Izzy çok yakın arkadaşlardır ve hatta yaşları aynıdır.Izzy gibi Marina'da Jake'e vurulmuştur.Bunun dışından Marina'nın Stormy adında küçük bir kız kardeşi var.

Tick-Tock Croc
Seslendirme:Jim Cummnings
Captain Hook'un sol elini yiyen timsah.Her zaman Captain Hook'un peşinde dolaşıp onun kalanını yemek ister.

 Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları izle

 

Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları izle

 
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk cocuk kanalı, jake ve varolmayan ülkenin korsanları, disnep junior, jake korsanı izle, disnep junior çocuk kanalı,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.