TIKLA ARA

Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar

Nazi kampında tutsak olduğu dönemde, Yahudi Jacop (Robin Williams), bir radyo programına kulak misafiri olmuş ve Sovyet birliklerinin ilerlemeye başladığını haber almıştır.


Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar  filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar

Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar

İlk Gösterim tarihi:Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar 27.05.2013 21:15 - 23:09  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hurdalık - Wreckage Konusu

1999 - ABD , Fransa , Macaristan  Dram türündeki Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar filmin yönetmenliğini Peter Kassovitz yapıyor.Film oyuncuları Robin Williams , Liev Schreiber , Armin Mueller-Stahl , Bob Balaban , Justus Von Dohnanyi oluşmaktadır.

Nazi kampında tutsak olduğu dönemde, Yahudi Jacop (Robin Williams), bir radyo programına kulak misafiri olmuş ve Sovyet birliklerinin ilerlemeye başladığını haber almıştır. Varşova'daki gettoya dönüp haberi arkadaşı Mischa (Liev Schreiber) ile paylaşır. Mischa, Jacop'un Nazilerin yasağına rağmen bir radyo bulduğuna inanmış ve bunu herkese yaymıştır. Jacop ise gerçeği açıklamak yerine, bu yanlış anlaşılmadan yararlanıp insanların moralini yükseltmek için kendi uydurduğu haberleri yaymaya başlar.

Robin Williams üniversitede Siyaset Bilimi okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra gece kulüplerinde gösteriler yaptı. Sinema sektörüne buradan geçti. Sahne hayatı boyunca 3 Grammy ödülü aldı. 1987'de çevirdiği Günaydın Vietnam filminde bir ordu radyo muhabirini canlandırdığı rolüyle ün kazandı.
Yalnız komedi filmleriyle değil, drama dalında da başarılar elde etti. 1997 yılında Empire Magazine dergisince gelmiş geçmiş en yetenekli 100 aktör arasına dahil edilerek 63. sırada yer aldı. Entertainment Weekly tarafından yaşayan en komik adam seçildi.Sanatçı halen San Fransisco'da bulunan Rubicon Restaurant'ı, Robert de Niro ile birlikte işletmektedir. Hobileri arasında Bisiklet ve Rugby bulunmaktadırMarsha Garces Williams ile 30 Nisan 1989'da ikinci evliliğini yapan sanatçının bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Robin Williams yahudi kökenli bir aktördür.

Isaac Liev Schreiber (d. 4 Ekim 1967, San Francisco, California, ABD, yaygın olarak Liev Schreiber olarak bilinen Amerikalı aktör, yapımcı, yönetmen ve senarist. Schreiber iki çocuk babasıdır ve 2005 yılından bu yana Naomi Watts ile bir ilişki içindedir. Liev Schreiber Dustin Hoffman ile iyi arkadaştır. Schreiber, bisiklet eskrim, basketbol oynamaktadır ve geçmişte futbol'da oynamıştır.

MDB Puanı: 4.2/10 ( 483 kişi oy verdi.)

Resimler

Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar izle

 

Jakob'un Yalanları - Jakop The Liar izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, wreckage konusu, digiturk izle, wreckage izle, hurdalık izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.