TIKLA ARA

JETGİLLER

Teknolojik evin reyisi George Jetgil ve onun sevimli eşi George Jetgil Kibar çıtı pıtı bir hanımdır. Jane ile beraber mutlu bir gezegende yaşıyorlar. Yürümek, kıyafet seçmek, yemek yapmak, traş olmak gibi oyalayıcı işlere vakit ayırmak gibi bir dertleri yok.


JETGİLLER Çizgi filmini Digiturk Planet Çocuk kanalından izleyebilirsiniz.

JETGİLLER

JETGİLLER izle

JETGİLLER , Çizgi filmini Digiturk Planet Çocuk kanalından hafta içi her gün 12:45 - 13:05 saatleri arasında izleyebilirsiniz.

JETGİLLER  ,

Teknolojik evin reyisi George Jetgil ve onun sevimli eşi George Jetgil Kibar çıtı pıtı bir hanımdır. Jane ile beraber mutlu bir gezegende yaşıyorlar. Yürümek, kıyafet seçmek, yemek yapmak, traş olmak gibi oyalayıcı işlere vakit ayırmak gibi bir dertleri yok. Kızları Judy oje sürmek, saçlarını boyamak için bir düğmeye basıyor ve her şey tamam.Judy sonra da kocaman dudak şeklindeki Dayday ismindeki dijital günlüğü ile sohbet ediyor. Evin yaramazı ama aynı zamanda akıllısı Elroy. Çeşit çeşit ödevlerle gelip evde deneyler yapıyordu ve sevimli köpeği Astro ona eşlik ediyordu.

JETGİLLER  Karakterleri

George Jetgil: Evin babası ve filmin baş karakteridir. Bütün olaylar George etrafında gelişir. Elroy ve Judy isminde 2 çocuğu vardır. Spacely Dişlileri şirketinde çalışmaktadır.
Jane Jetgil: George'un eşi, Elroy ve Judy'nin annesidir. Ev hanımıdır; ancak evdeki bütün işleri robot hizmetçisi Rosie yürütür. Para harcamaktan hoşlanır.
Elroy Jetgil: Evin küçük çocuğudur. Bilime ve kozmik dünyaya meraklıdır. Aşırı derecede hareketlidir.
Judy Jetgil: Jetgiller'in büyük çocuğu ve tek kızıdır. Tanımlanamayacak derecede havai bir yapıdadır
Astro: Jetgil ailesinin sadık ve hiperaktif köpeğidir. Uzay yürüyüşünü ve kemik kemirmeyi çok sever.
Rosie: Ailenin robot hizmetçisidir. Ailenin her işine koşar, yardımseverdir. Seri boyunca tek bir bölümde bozuk somun yiyerek arızalandığı, sonrasında bu arızadan dolayı duvara çarpıp parçalanarak hastaneye götürüldüğü görülmüştür. Çok eski bir modeldir.
Bay Spacely: George'un pinti ve sinir küpü patronudur. Her bölümde en az bir kez George'u işten kovar, sonra geri alır veya maaşına zam yapar.
Bay Cogswell: Bay Spacely'nin baş düşmanı ve Cogswell Dişlileri şirketinin sahibidir. Spacely ile aralarında seri boyunca ezeli ve ebedi bir hale gelmiş bir rekabet vardır.

  JETGİLLER

 

JETGİLLER  izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk kanalları, jetgiller çizgi film karakterleri, planet çocuk kanallini izle, jetgiller çizgi film konusu, çizgi filim izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.