TIKLA ARA

Johnny Bravo

Johnny Bravo aslında Cartoon Network'ün World Premiere Toons için yaratılan iki kısa bölümle ortaya çıktı ve berilenmiş birkaç karakterle seriye devam edildi. Birkaç ünlü oyuncu gösterildi.


Johnny Bravo filmini Digiturk Cartoon Network kanalından izleyebilirsiniz.

Johnny Bravo

Johnny Bravo

Johnny Bravo, müzikalini Hafta içi  her gün Digiturk Cartoon Network kanalından izleyebilirsiniz.

Johnny Bravo

Johnny Bravo aslında Cartoon Network'ün World Premiere Toons için yaratılan iki kısa bölümle ortaya çıktı ve berilenmiş birkaç karakterle seriye devam edildi. Birkaç ünlü oyuncu gösterildi.
Johnny Bravo siyah güneş gözlüğü ve tişört, mavi kot, bir pompadour saç stili ve Elvis Presley'ye benzer kişisel ses tonlu, kaslı sarışın genç adamdır. Konu tipik olarak genellikle çevresindeki bir kadın için, o bölüm boyunca, aşık olmayı hedeflemeye çalışıyor. O pataklanıyor, ya da hedefi veya arkadaşları tarafından sersemleşiyor, ya da onlar tarafından sonu sepetleniyor. Narsist ve budalalık özelliğiyle çekiciliği olan her bayana yönelir.
Onun maceraları ve problemlerinde genellikle kızıl saçlı 10 yaşındaki bir kız "Suzy", yaklaşık Johnny'nin yaşlarında kahverengi saçlı zeki inek "Carl", ve bir baba figürü olarak hizmet eden 50 yaşındaki "Babalık" içindedir.
Başlarında, orijinal kısa animasyonlar halinde bazı yaratıcı formatlar kullanılarak yayınlandı. Bununla birlikte, şov tamamen yenilendi, animasyon stili ve belirlenmiş karakterlerin kişilikleri değiştirildi. Şovun final sezonu orijinal formatına geri döndü. İzleyicilerden Johnny Bravo'nun şovunda JBVO kullanılması talebi geldi. JBVO tahminen ilk yılı için yayınlandı.!Johnny Bravo bir Amerikan animasyon televizyon serisidir. Yaratıcısı Van Partibledir.. İlk yayın Cartoon Network'te 7 Temmuz 1997 ve 4 sezon 67 bölüm sürmüştür. Seri aslında 12 bölüm ve bir yarım saatlik pilot bölüm değerinde sürecekti, 1999'da yenilendi ve resmi bitişi 27 Ağustos 2004 tarihindedir, ama Kasım 2009'da tekrar yayın kararıyla Cartoon Network'e geri geldi.

Johnny Bravo Karakterller


Johnny Bravo:
30'lu yaşlarda devamlı kızlar peşinde koşan ve her seferinde hüsrana uğrayan, kasları beynine göre daha fazla gelişmiş olan ve kas gösterilerine bayılan başrol oyuncusu. Beyni beş yaşında olan bir çocuğun beyni gibi çalışır.
Bunny Bravo:
Johnny Bravo'nun annesi ve tipik bir Amerikan ev kadınıdır. Oğluna çok düşkündür.
Lil' Suzie:
Johnny Bravo'nun komşu kızı. Kızıl saçlı ve 8 yaşındadır. Çok şirin ve şirin olduğu kadar zeki bir kızdır. Johnny Brovo'yu sürekli işlerinde kullanır ve sinir eder.
Carl Chryniszzswics:
Johnny Bravo'nun tek arkadaşı. Johnny Bravo'ya göre mankafadır. Kendisi bilimle aşır neşirdir ve zekidir. Diziye 2. sezonda giriş yapmıştır. Babalık'ın dükkânında takılır.
Babalık:
Johnny Bravo'nun takıldığı fast food dükkânını sahibi. Dükkanındaki yemeklerin tarifi bilinmiyordur ve bir çok hayvandan yemek yapmaktadır. Olgun yaşlarda ve paragöz bir adamdır. Diziye 2. sezonda giriş yapmıştır.
Usta Hama:
Johnny Bravo'nun karete öğretmenidir Johnny'e hep ayak işlerini yaptırır çünkü Johnny hiçbir şeyden anlamaz.

  Johnny Bravo
izle

 

Johnny Bravo
izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: cartoon network, johnny bravo konusu, digiturk çizgi filmleri, johnny bravo karakterler, johnny bravo izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.