TIKLA ARA

Julie & Julia

İki gerçek hikayeden yola çıkan film, farklı zaman dilimlerinde yaşayan ve kendi zaman dilimlerinde benzer mücadeler vermiş olan iki kadının hikayesini merkez alıyor. Zaman


Simpsonlar: Julie & Julia  filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.

Julie & Julia

Julie & Julia izle

İlk Gösterim tarihi:Julie & Julia  filmini 11 Nisan Perşembe 11.50, 15 Nisan Pazartesi 21.15, 16 Nisan Salı 08.05, 21 Nisan Pazar 16.30, 22 Nisan Pazartesi 07.35, 26 Nisan Cuma 14.40  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Julie & Julia, Konusu

2009 ABD Biyografi , Dram , Romantik türündeki Julie & Julia  filmin yönetmenliğini Amy Adams, Meryl Streep, Stanley Tucci, Jane Lynch, Chris Messina oluşmaktadır.

İki gerçek hikayeden yola çıkan film, farklı zaman dilimlerinde yaşayan ve kendi zaman dilimlerinde benzer mücadeler vermiş olan iki kadının hikayesini merkez alıyor. Zaman ve mekan olarak ayrı olsalarda hayatları iç içe geçen bu iki kadın, bizlere tutku ve cesaretle herşeyin başarılabileceğini gösteriyor. Başrollerinde sinemanın yaşayan efsanelerinden Meryl Streep ve başarılı oyuncu Amy Adams'ın yer aldığı filmde komedi, dram, romantizm gibi farklı türler bir arada kullanılmış...

Amy Lou Adams 20 Ağustos 1974'te dünyaya gelmişAmerikalı bir televizyon ve film yıldızıdır. Junebug filmindeki rolüyle Akademi Ödülü'ne aday gösterilen yıldızı son dönem, Enchanted filminde canlandırdığı ve Altın Küre'ye aday gösterildiği rolü Giselle ile hatırlayabilirsiniz.
Yıldız aslen Vicence, İtalya doğumludur. Amerikalı ebeveynleri Kathryn ve Richard Adams'ın yedi çocuğundan biri olan Adams, balerin olma hayaliyle yanıp tutuşurken bir yandan da okul korosunda şarkı söyledi. Yıllar ilerledikçe iyi bir balerin olma umutları da sönen yıldız, sonunda müzikal eğitimi almaya karar verdi.

Meryl Streep film, televizyon ve tiyatrolarda rol almış, 3 kez Oskar kazanmış ABD'li oyuncu. 14 adaylıkla Akademi Ödülü'ne en çok aday gösterilmiş oyuncu olmuştur. Kendi jenerasyonunun en saygı değer ve yetenekli aktrislerinden biri olmuştur.

IMDB Puanı: 7.0/10 ( 49934 kişi oy verdi.)

Resimler

Julie & Julia izle

 

Julie & Julia izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, julie & julia oyunculari, julie & julia izle, julie & julia yönetmeni, julie & julia konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.