TIKLA ARA

Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild

Tüm yıl boyunca tasarruf yaptınız, para biriktirdiniz ve o günün gelmesini iple çektiniz. Bu, hayatınızdaki en muhteşem tatil olacak. Ancak en az beklediğiniz anda, vahşi bir canlıyla karşı karşıya geliyorsunuz ve sonuçları hiç de iyi olmuyor.


Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild   Belgesellerini National Geographic Wild kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild

Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild
izle

Gösterim tarihi: Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild   , Hafta içi her gün Digiturk National Geographic Wild Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild

Tatil sezonu gerçekten dünya çapında insanlar tarafından en önemli zaman olarak hafızalara kazınmıştır.Büyük gün nihayet geldiğinde her zaman - insanlar, scrimped kaydedilir ve bu görünümü ile tüm yıl için ileriye baktı ama Nat Geo Wild üzerine Vahşi gitti tatil var, onlar hiç beklemediğiniz zaman "Bu şimdiye kadar en iyi tatil olacak!" komik sonuçlar - onlar yüz tahribat vahşi hayvanlarla karşı karşıya geliyor. İnanılmaz gerçek ev videoları ve re-enactments ayrıntılı kullanma, turistler bir hayvan kendi tatil mahvetti ve mutlaka vahşi gitti nasıl kendi hikayesini anlatacak. Büyük gün nihayet geldi! Tüm yıl boyunca tasarruf yaptınız, para biriktirdiniz ve o günün gelmesini iple çektiniz. Bu, hayatınızdaki en muhteşem tatil olacak. Ancak en az beklediğiniz anda, vahşi bir canlıyla karşı karşıya geliyorsunuz ve sonuçları hiç de iyi olmuyor. Turistler, gerçek amatör video görüntüleri ve detaylı canlandırmalar eşliğinde hayatlarına giren bir canlının tatillerini nasıl mahvettiğini anlatacak. Uzmanlar görüntüleri izleyerek, canlının niçin bu şekilde davrandığını saptayacak ve izleyicilerin benzer durumlarla karşılaşmaması için ne yapmaları gerektiğini söyleyecek.Üst hayvan davranışçılar görüntüleri analiz ve bize olayları ve nasıl izleyiciler benzer bir durumda eğer hareket etmelidir ve hayvanların bir bakış açısı vermek. 


 Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild
izle

 

Kabusa Dönen Tatiller - Vacations Gone Wild
izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk belgesel izle, kabusa dönen tatiller bölümleri, kabusa dönen tatiller konusu, kabusa dönen tatiller bu hafta, vacations gone wild izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.