TIKLA ARA

Kadının Namlusunda - Air Force Two

Film acil bir teleşla başlıyor Başkan yardımcısının uçağı ıssız bir Pasifik adasına acil iniş yapar...


Kadının Namlusunda - Air Force Two   filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kadının Namlusunda - Air Force Two

Kadının Namlusunda - Air Force Two izle

İlk Gösterim tarihi:Kadının Namlusunda - Air Force Two  filmini 10.04.2013 15:20 - 16:44 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kadının Namlusunda - Air Force Two , Konusu

2006 ABD,Almanya Aksiyon türündeki Kadının Namlusunda - Air Force Two filmin yönetmenliğini Brian Trenchard-Smith yapmaktadır.Oyuncuları Mariel Hemingway, David Keith, Jill Bennett, David Millbern oluşmaktadır.

Film acil bir teleşla başlıyor Başkan yardımcısının uçağı ıssız bir Pasifik adasına acil iniş yapar... Başkan yardımcısı, adanın isyancı güçleri tarafından fidye için kaçırılır.Panik olan yardımcılar ani bir karar almak durumunda kalır. Başçavuş Lynn Delaney'in görevi Başkan yardımcısı Walkar'ı sağ salim kurtarmaktır.

Mariel Hemingway Ünlü yazar Ernest Hemingway'in torunu olan sanatçının ilk filmi ruj'da kızkardeşi margaux hemingway ile oynamıştır.iki kız annesidir.Hemingway'in en ünlü rolü woody allan ile paylaştığı Manhattan(1979) adlı filmi romontik komedidir.birçok filmde oynamış ve playboy dergisine pozlar vermiştir.

Jill Bennett (d. 14 Ağustos 1975, Fort Wayne, Indiana) Amerikalı aktris. O en bilinen filmindeki rolü olabilir Ateş Her Line televizyon dizilerinde O co-stars, Dante's Cove yanı 3way olarak, lezbiyen web serisi, Cathy Shim, Maile Flanagan ve Maeve Quinlan ile.Şimdi "ve SheWired.com için bir haftalık canlı yayın Eldiven Are Off" üreten bir webseries başlıklı başrolde olduğu "Biz şimdi" Dur zorunda. Her film, And Then Came Lola, Frameline at premiering olduğunu Outfest ve Philly QFest bu yaz.

IMDB Puanı: 3.3/10 ( 510 kişi oy verdi.)

Resimler

Kadının Namlusunda - Air Force Two izle

 

Kadının Namlusunda - Air Force Two izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, air force two izle, kadının namlusunda izle, kadının namlusunda oyuncular, kadının namlusunda konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.