TIKLA ARA

Kahinlig Oyunu

beinsports.com tarafından sunulan Kahinlig Oyunu:

Kahinlig oyununa giriş yapıp oynamak için tıklayınız.Lig TV Kahin Lig Oyna


beinsports.com tarafından sunulan Kahinlig oyununda oynadıkça kazanıyorsunuz, kazandırdıkça eğleniyorsunuz. KahinLig'de yeni sezonun perdesi Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü oynanacak maçlarla açılıyor. Futbol bilginize ve tahmin yeteneğinize güveniyorsanız, Kahinlig tam size göre bir oyun...

Kahinlig Nasıl Oynanır?

Lig TV tarafından sunulan Kahinlig oyunu adından da anlaşıldığı gibi futbol maçlarının tahmini ile ilgilidir. Belirli bir maçta kaç gol atılacağı, ilk golün kimden geleceğine, kaç tane kırmızı kart gösterileceği, sorudaki futbolcunun gol atıp atamayacağı gibi toplamda 10 tane soru verilir. beinsports.com üyesi olan katılımcılar her soru için bir tahminde bulunuyor. Maçların bitiminden sonra doğru tahminde bulunanlar, sorunun zorluğuna göre 10, 20 ya da 30 puan kazanır. 10'da 10 yapan yarışmacılar ekstra 50 puan kazanır. Toplamda en çok puan kazanan yarışmacılar, puan durumunda üst sıralarda yer alır.

Üyelik

Kahinlig üyelik sistemi ile oynanan bir oyun olup, beinsports.com internet sitesine üye olmanız gerekiyor. Kahinlig sayfasından üyelik formunu doldurarak online üye olup oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Oyun Kuralları

Oyunu oynayabilmek için siteye üye olmanız gerekiyor.

Üyeler oyuna kayıt olurken verdikleri tüm kişisel bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır.

Oyun için seçeceğiniz kullanıcı adlarında hiçbir şekilde küfür, hakaret, aşağılama, beddua, tahrik, iftira, karalama içeren ifadeler  bulunmaması gerekiyor. Ayrıca herhangi bir marka ve/veya bir markanın değişik kullanımlarını içermemesi gerekiyor. Bu kurallara uyulmaması nedeniyle üyelik hesapları kapatılmaktadır.

Maçın başlamasına 1 saat kalana kadar tahminlerinizi yapıp, bu tahminler üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Ödüller

Kahinlig oyununda her hafta çeşitli hediyeler veriliyor.
Her haftanın 1.'si: Digiturk Plus + 1 yıl Lig TV
Her haftanın 2.'si: 6 ay Lig TV
Her haftanın 3.'sü: 3 ay Lig TV


Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.