TIKLA ARA

Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes

Gerçek olaylardan ilham alan bir serüven filmi... Ian Fleming'in 30 komandosunun Norveç dağlarına uzanan gerçek kahramanlık hikayeleri...


Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes

Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes  izle

İlk Gösterim tarihi:Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes   Digiturk 23.07.2013 01:00 - 02:30 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes

2011 - İngiltere Savaş  türündeki Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes filmin yönetmenliğini Adrian Vitoria yapmaktadır.Film oyuncuları Robert Sean Bean , Izabella Miko , Danny Dyer , Guy Burnet , William Houstonoluşmaktadır.

Gerçek olaylardan ilham alan bir serüven filmi... Ian Fleming'in 30 komandosunun Norveç dağlarına uzanan gerçek kahramanlık hikayeleri...

Shaun Mark Bean olan oyuncu 17.04.1959'da Sheffield, Yorkshire, İngiltere'de doğdu. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring filmindeki Boromir karakteriyle kendisinden söz ettirmiştir. Abigail Cruttenden ile beraberliğinden Evie Natasha adında, Melanie Hill'den olan Lorna ve Molly adlarında üç kızı var.Londra'da bulunan Royal Academy of Dramatic Art'ta eğtim gören Bean, aktör olmaya karar vermeden önce babasının yanında kaynak dükkanında çalışıyordu. Sahneye ilk kez Romeo ve Juliet tiyatro oyunuyla çıktı. 1995 yılında BAFTA ödülleri törenini sundu. Sean Bean 1997 yılında Sheffield-Hallam Üniversitesi'nden fahri doktora ünvanı kazandı.

Izabella Anna Mikołajczak (d. 21 Ocak 1981), daha iyi Izabella Miko olarak bilinen bir Polonyalı oyuncu ve model.Miko Łódź Dyląg ve Aleksander Mikołajczak, her ikisi de oyuncu olan Grażyna, Polonya doğdu. O Varşova, nereye bir balerin olmak için okudu büyüdüm. ABD'li koreograf burs davet bir üzerinde ona çalışma City New York, ve o doğum günü yolculuk 15 tarihinde annesi orada onu. Miko Amerikan film ilk 2000 Coyote idi yılında Çirkin. Ayrıca, o HBO Altın Küre ve Emmy ödüllü Deadwood üç bölüm rol aldı ve Mr Brightside için Killers 'klibinde. 2010 yılında, Miko Athena olarak bütçe remake Clash of Titans-büyük yer aldı. [1] Miko siyaset destekler yeşil ve endişeleri tutan bir akım onun hakkında konuşmak video blog. [2] Miko Bayanlar 100's Hot on sırada # 48 Maxim 2001 liste.

IMDB Puanı: 5/5 ( 5881 kişi oy verdi.)

Resimler

Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes izle

 

Kahramanlar Çağı - Age Of Heroes izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, age of heroes izle, digiturk 2014 filmleri, age of heroes konusu, kahramanlar çağı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.