TIKLA ARA

Kanun Adamı - Lawman

Dağdan geldi, kasabadaki kötü adamları kovmaya niyetli! Bir dağ adamı masum bir adamın cesedini bulduktan sonra, her adımında suç olan bir kasabaya gelir ve buraya bir çeki düzen vermeye karar verir.


Kanun Adamı - Lawman filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kanun Adamı - Lawman

Kanun Adamı - Lawman izle

İlk Gösterim tarihi: Kanun Adamı - Lawman  08.05.2013 21:00 - 22:15 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Kanun Adamı - Lawman Konusu

2011, Kanada, Western türündeki Kanun Adamı - Lawman filmin yönetmenliğini Wyeth Clarkson yapmaktadır.Oyuncuları Andrew W. Walker, George Buza oluşmaktadır.

Dağdan geldi, kasabadaki kötü adamları kovmaya niyetli! Bir dağ adamı masum bir adamın cesedini bulduktan sonra, her adımında suç olan bir kasabaya gelir ve buraya bir çeki düzen vermeye karar verir.Burt Lancaster, Robert Ryan, Lee J. Cobb, Robert Duvall, Sheree North, Albert Salmi, Richard Jordan, John McGiver, Ralph Waite, John Beck, William Watson, Walter Brooke, Robert Emhardt, Charles Tyner, J.D. Cannon, Lou Frizzell, Richard Bull, John Hillerman, Roy Engel, Jan Burrell, Madeleine Taylor Holmes, Hugh McDermott, Joyce Perry, Joseph Wiseman, Wilford Brimley, Tina Carter, Jacqueline Evans, Conrad Hool, Lance Hool, Laila Novak Şerif Jered Maddox, yaşlı bir adamın ölmesine sebep olan bir grup kovboyun peşine düşer ve çok geçmeden kendini Sabbath'ta bulur. Ne var ki işi hiç de kolay olmayacaktır


Robert Duvall
ABD'nin Kaliforniya eyaletinin San Diego şehrinde doğdu. Babası William Howard Duvall bir Amerikan donanması amiraliydi. Annesi ise amatör bir aktristi. Oyunculuk eğitimini new york'da Neighborhood Playhouse Tiyatro Okulu'nda aldı. Oyunculuk kariyeri için mücadele ederken Manhattan Posta Ofisinde müdür olarak işe girdi ama bu işinden 6 ay sonra ayrıldı.

Burt Lancaster Alcatraz, The Swimmer, The Island of Dr. Moreau, The Professionals en bilinen filmleri sayılabilir. Özellikle 'Birdman of Alcatraz' (Alkatraz Kuşcusu) filmindeki oyunculuğu ile unutulmaz sinema oyuncuları arasına girdi. 1960 yılında rol aldığı Elmer Gantry filmi ile 'En iyi erkek oyuncu Oscar Ödülü' kazandı. Bu filmin dışında 1953 yılı filmi olan 'From Here to Eternity' ve 1981 yılı filmiolan Atlantic City ile Oscar Adayı oldu.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 37483 kişi oy verdi.)

Resimler

Kanun Adamı - Lawman izle

 

Kanun Adamı - Lawman izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, kanun adamı konusu, kanun adamı izle, lawman izle, digiturk filmleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.