TIKLA ARA

Kapı - The Door (2012)

İki kadının arkadaşlığı nereye varabilir? Sinemasal öykülerin ustası Macar yönetmen István Szabó'nun 1960'larda geçen son filmi işte bu sınırları keşfe çıkıyor.


Kapı - The Door (2012) filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kapı - The Door (2012)

Kapı - The Door (2012) izle

İlk Gösterim tarihi:Kapı - The Door (2012)  14.8.2013 18:00 - 19:38   Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kapı - The Door (2012)

2012 - Macaristan Tür : Dram türündeki Kapı - The Door (2012) filmin yönetmenliğini István Szabó yapmaktadır.Film oyuncuları Helen Mirren , Martina Gedeck , Karoly Eperjes oluşmaktadır.

İki kadının arkadaşlığı nereye varabilir? Sinemasal öykülerin ustası Macar yönetmen István Szabó'nun 1960'larda geçen son filmi işte bu sınırları keşfe çıkıyor. Filmin başrollerinde bütün karizmasıyla Helen Mirren ve Başkalarının Hayatı filminden tanıdığımız Martina Gedeck var. Roman yazarı olmak isteyen Magda, günlük işlerinde yardımcı olması için yaşlı çamaşırcı Emerenc'i ikna eder. Hizmetleri kusursuz olsa da Emerenc huysuz, ters ve katıdır. Geçmişi meçhuldür; kasabada hakkında şüphe ve dedikodular yürümektedir. Zamanla, tüm tuhaflıklarına rağmen Emerenc ile Magda arasında garip olduğu kadar sağlam bir bağ kurulacaktır.

Dame Helen Mirren (26 Temmuz 1945) Oscar, BAFTA, Emmy, Altın Küre ve SAG ödülü sahibi İngiliz tiyatro, film ve televizyon oyuncusu.Mirren, Ilyena Vasilievna Mironov olarak Chiswick, Batı Londradaki Queen Charlotte's Hastanesi'nde dünyaya geldi. Babası Vasiliy Petrovich Mironov (1913-1980), Rus kökenli, annesi Kathleen Alexandrina Eva Matilda , İngiliz kökenliydi.Mirren'ın baba tarafından büyükbabası Pyotr Vassilievich Mironov, bir Rus soylusu, Çarlık albayı ve diplomattı. 1917 Rus Devrimi sırasında Britanyaya bir silah anlaşmasının müzakeresi için gelen Mironov, ailesi ile birlikte buraya yerleşti. Mirren'ın büyük-büyük babalarından Rus mareşali Mikhail Kamensky, Napolyon Savaşları kahramanlarından biridir.

Martina Gedeck(Eylül 1961 14 doğumlu) bir Alman aktris. O gibi filmlerindeki rolleriyle nedeniyle daha geniş, uluslararası dikkatleri üzerine çekti Çoğunlukla Martha (2001), Başkalarının Hayatı (2006), ve Baader Meinhof Complex (2008). O da dahil olmak üzere, çok sayıda ödül kazandı Deutscher Filmpreis yılında Yardımcı Kadın Oyuncu 1997 yılında Life alın tek şey , ve Kadın Oyuncu 2002 yılında Çoğunlukla Martha .Martina Gedeck yılında Eylül 1961 14 doğdu Münih , Batı Almanya ve büyüdü Bavyera , üç kız en eski. 1971 yılında, ailesi on bir yaşındaki çocukların televizyon bir oyuncu olarak giriş yaptı Berlin, taşındı gösterir. 1981 yılında okul mezun olduktan sonra, o kayıtlı Berlin Hür Üniversitesi Alman Edebiyatı ve Tarih bölümünden,.1982 1986, Martina de oyunculuk dersleri katıldı Sanatlar Berlin Üniversitesi . Bu süre içinde, o Frankfurt am Turm Tiyatrosu'nda sahne yaptı. Gedeck düzenli yapılan Deutsches Tiyatro Hamburg ve Basel, Berlin, Frankfurt ve Hamburg da oyun ortaya çıktı.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 6595 kişi oy verdi.)

Resimler

Kapı - The Door (2012) izle

 

Kapı - The Door (2012) izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the door izle, digiturk 2014 filmleri, kapı konusu, kapı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.