TIKLA ARA

Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter

Yırtıcı hayvanların son saldırısından sonra, devlet onların yok edilmesini önlemiştir.


Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter

Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter izle

İlk Gösterim tarihi:Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter  Digiturk 27.07.2013 01:05 - 02:31 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter

2012 - ABD Gerilim , Korku  türündeki Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter filmin yönetmenliğini Don Michael Paul yapmaktadır.Film oyuncuları Robert Englund , Yancy Butler , Paul Nicholls , Elisabeth Röhm , Caroline Ford oluşmaktadır.

Yırtıcı hayvanların son saldırısından sonra, devlet onların yok edilmesini önlemiştir. Gözlerden uzak bir doğal alanda inanılmaz boyutlara ulaşan timsahlar, insan etiyle yeniden ziyafet çekmek için fırsat kollamaktadırlar. Lise yüzme takımı, timsahların avlandığı bölgeye doğru yanlış bir yola saptığında, onların akşam yemeği olma tehlikesiyle yüzleşirler.

Robert Englund 9 yaşındayken bir doğumgünü partisine gitmiştim. Bir kovboy filmi izleyecektik, ama programda bir karışıklık olduğu için onun yerine 'The Bad Seed'i izledik. Korkunçtu. 4 yıl boyunca atkuyruklu kızlardan korkarak yaşadım.Los Angelesda tamamen Freddy Krueger dövmeleriyle dolu bir dergi gördüm. Hey, ben klasik sahne eğitimi almış, Chekhov oynayan biriyim ve şimdi Amerika'da binlerce insan vücutlarında benim dövmemle dolaşıyorlar. Bunu sadece pop kültürü olarak algılıyorum.

Elisabeth Röhm (28 Nisan 1973 doğumlu) bir Alman doğumlu, Amerikalı televizyon oyuncu. O iyi oynamak için bilinir Yardımcısı Bölge Savcısı Serena Southerlyn Amerikan TV dizisi Law & Order ve Dedektif gibi Kate Lockley TV dizisi Melek .Röhm doğdu Düsseldorf ilk doğum gününden önce New York'a ailesi ile hareket eden, Batı Almanya. Babası, Eberhard Röhm, bir şirket avukatı ve ortağıdır Duane Morris . Annesi, Lisa Loverde, bir Amerikalı senarist kez, TV pembe dizi için yazdığı Guiding Light . [ 1 ]
Röhm katıldı St Andrew's-Sewanee Okulu , küçük bir özel yatılı okul olarak Tennessee , daha sonra mezun Sarah Lawrence Koleji , [ 2 ] o yazı ve Avrupa Tarihi eğitimi aldı.

IMDB Puanı: 5/6 ( 10535 kişi oy verdi.)

Resimler

Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter izle

 

Kara Göl: Son Katliam - Lake Placid: The Final Chapter izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, lake placid: the final chapter konusu, digiturk 2014 filmleri, kara göl: son katliam konusu, kara göl: son katliam izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.