TIKLA ARA

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises

8 yıl önce yaptığı büyük çaplı suçlarından sonra aniden ortaya çıkan bir terörist lideri Bane (Tom Hardy), Gotham amacı halkını esir almak ve Batman'i ortadan kaldırmak için yer altındaki üssünden gizlice harekete geçer.


Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises filmini Digiturk Moviemex Premiyer HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises izle

Gösterim tarihi: Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises ,  31.03.2013 21:00 - 23:45 Digiturk Moviemex Premiyer HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises , Konusu

2012- ABD yapımı olan Aksiyon filim türündeki  Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises  filmin yönetmenliğini Christopher Nolan yapıyor. Filmin oyuncuları Morgan Freeman, Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard ,Christopher Nolan, Jonathan Nolan, Bob Kane, David S. Goyer,Emma Thomas, Charles Roven, Kevin De La Noy, Jordan Goldberg, Thomas Tull, Dileep Singh Rathore, Benjamin Melniker, Michael E. Uslan'den oluşuyor.

Konusu: 8 yıl önce yaptığı büyük çaplı suçlarından sonra aniden ortaya çıkan bir terörist lideri Bane (Tom Hardy), Gotham amacı halkını esir almak ve Batman'i ortadan kaldırmak için yer altındaki üssünden gizlice harekete geçer. Batman'i korumazsız ve kimseye yardım edemez duruma getirmek için Kedi Kadın'dan yardım alan Bane tüm emellerine ulaşmak istemektedir. Korkulu bir şehir haline gelen Gotham, adeta fırtına öncesi sessizliğine bürünmüştür. Esir düşen Batman ise ölümü umursamamayı öğrenecek ve hayatını Gotham için ortaya koyacaktır. Batman'ın bu bitmek bilmeyen efsane serisinin maalesef son filmi olan Dark Knight Rises, sinema listelerine en üstünde yer almaktadır.

Christian Bale Philip Bale Doğum Yeri: Haverfordwest, Pembrokeshire, Galler Doğum Tarihi: 30.01.1974 Boy : 1.88 mOnu Ünlü Yapan Ne? Steven Spielberg'ün Empire of the Sun (1987 ) filmindeki James Graham rolü ile tanındı.BirliktelikleriEşi: Sibi Blasic, 2000'de evlendiler AilesiBüyükbabası: Komedyen Babası: David Bale, pilot Kardeşi: Erin Bale, müzisyen Kardeşi: Sharon Bale, profesyonel bilgisayarcı Kardeşi: Louise Bale, yönetmen, aktris Ödüllerinden Bazıları1987: National Board of Review Special Citation - En iyi performans sahibi genç, Empire of the Sun Eğitim- 90'larda Güney Kaliforniya'da bir kolejde okudu.

Morgan Freeman 1984'den bu yana Myrna Colley-Lee ile evli. Alfonso, Saifoulaye, Deena ve Morgana adlı dört çocukları var. Los Angeles Üniversitesinde oyunculuk eğitimi aldı. 1968 yılında Broadway'de ilk tiyatro oyununa çıkan Freeman, 70'lerin başında çocuklar için eğitici yayınlar yapan bir kanaldaki 'The Electiric Company' adlı programda Easy Reader adlı karakter ile büyük bir seyirci potasnsiyeline sahipti.

Anne Hathaway New Jersey'de büyüdü Gülüşü tescilli William Shakespeare'in eşi, Anne Hathaway ile aynı isme sahip O bir vejeteryan İrlandalı ve İngiliz asıllı Heather Matarazzo ile yakın arkadaşlar Esmerelda adında bir köpeği var En sevdiği oyuncular; Cate Blanchett, Sigourney Weaver ve Michelle Pfeiffer People Magazine dergisinin 'Çıkış yapan oyuncular' listesine girdi (2001). FHM'in 'Dünyanın en seksi kadınları' listesinde 85. sırada yer aldı (2006). İleride New York Üniversitesi'ndeki lisans eğitimini bitirmeyi düşünüyor

Gary Oldman Leonard Gary Oldman (21 Mart 1958 New Cross, Londra, İngiltere) Emmy adaylığı olan ve BAFTA ödülü sahibi İngiliz aktör ve yönetmen. Kardeşi Laila Morseda bir oyuncudur.Lesley Manville (1988 - 1990),Uma Thurman (1990 -1992) Donya Fiorentino (1997-2001) ile evlenmiştir
Marion Cotillard (d. 30 Eylül 1975) Fransız aktris. 2007 yılı yapımı, sanatçı Edith Piaf'ın hayatını anlatan La Môme filmi ile tanınır. Bu film ile En İyi Kadın Oyuncu - Müzikal veya Komedi dalında Altın Küre kazanmış, Oscar'a aday gösterilmiştir. Bunun dışında la vie en rose filminde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. En iyi kadın oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmıştır.

Marion Cotillard  (30 Eylül 1975) Fransız aktris. 2007 yılı yapımı, sanatçı Edith Piaf'ın hayatını anlatan La Môme filmi ile tanınır. Bu film ile En İyi Kadın Oyuncu - Müzikal veya Komedi dalında Altın Küre kazanmış, Oscar'a aday gösterilmiştir. Bunun dışında la vie en rose filminde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. En iyi kadın oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmıştır.

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises izle


Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises  izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, batman serisi, kara şovalye yükseliyor izle, kara şovalye yükseliyor oyuncuları, kara şovalye yükseliyor konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.