Fatih Karagümrük
Medipol Başakşehir

Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir Tek Maç Satın Al

Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Fatih Karagümrük kendi evinde Medipol Başakşehir ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Fatih Karagümrük ve Medipol Başakşehir gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 6500 kapasiteli Karagümrük Spor Kulübü sahip Fatih Karagümrük seyircilerine stadında 1949 yılından bu yana ağırlarken Medipol Başakşehir takımı ise 2014 yılından bu yana 17319 kişilik Fatih Terim Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.