Fatih Karagümrük
Gazişehir Gaziantep

Fatih Karagümrük - Gazişehir Gaziantep Tek Maç Satın Al

Fatih Karagümrük - Gazişehir Gaziantep maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Fatih Karagümrük kendi evinde Gazişehir Gaziantep ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Fatih Karagümrük - Gazişehir Gaziantep Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Fatih Karagümrük - Gazişehir Gaziantep maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Gazişehir Gaziantep maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Fatih Karagümrük - Gazişehir Gaziantep Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Fatih Karagümrük ve Gazişehir Gaziantep gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 6500 kapasiteli Karagümrük Spor Kulübü sahip Fatih Karagümrük seyircilerine stadında 1949 yılından bu yana ağırlarken Gazişehir Gaziantep takımı ise 1988 yılından bu yana 35574 kişilik Gaziantep Kalyon Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.