TIKLA ARA

Karanlıkta (In Darkness)

Görme engelli bir müzisyen, üst katındaki dairede bir cinayet işlendiğine işitir ve bu olaya tanık olur ve bu sebepten kendisini yer altı dünyasının suçluları ile birlikte bulur.


Karanlıkta (In Darkness) izle

2018 - ABD, Korku türündeki Karanlıkta (In Darkness) filminin yönetmenliğini Anthony Byrne yapıyor. Oyuncuları Natalie Dormer, Emily Ratajkowski, James Cosmo'dan oluşmaktadır.

Karanlıkta, istemeden tanık olduğu bir olay sonrası hayatı değişen görme engelli bir müzisyen olan Sofia’nın hikayesi... Sofia görme engelli bir piyanisttir. Günün birinde evinin üst katındaki dairede gerçekleşen bir arbedeyi işitir ve ertesi gün üst komşusu Veronique'in öldüğünü öğrenir. Bu istemsiz tanıklık onu Londra'nın suçlarla dolu yeraltı dünyasına doğru karanlık bir yola sokar. Veronique'in babası Milos Radic, Londra'da siyasi koruma altında yaşayan ve Bosna Savaşı sırasında soykırım eylemleri yapmakla suçlanan bir Sırp iş adamı ve savaş suçlusudur. Radic ile iletişime geçerek başladığı cevap arama yolculuğu, Sofia'yı yolsuzluğun, şiddetin ve şantajın gölgelerle dolu yeraltı dünyasına sürükler...

Resimler

Karanlıkta (In Darkness) izle

Karanlıkta (In Darkness) izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: bein movies premiere, karanlıkta, karanlıkta konusu, karanlıkta izle, karanlıkta fragman,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.