TIKLA ARA

DigiMusic Karaoke


beIN Connect

Digiturk Karaoke Şarıkları, Şarkı Listesi

Bundan böyle Digiturk olan her evde Karaoke eğlencesi de var!

IQ uyumlu Digiturk uydu alıcınıza yeni eklenen Karaoke hizmetine IQ Portal'ı kullanarak erişebilirsiniz.

Çeşitli kategorilerde bir çok şarkı mevcut olup devamlı güncellenmektedir. Kumandanın aşağı yukarı sağ ve sol tuşları ile kategoriler içinde gezilebilir, arka arkaya çalması istenen şarkılar için liste oluşturulabilir.

Ayrıca Karaoke uygulamasının bünyesindeki Digimusic Videoklip uygulaması içerisinde dünya starlarının kliplerine ve yıldızların 50'ye yakın konser kayıtlarının HD yayınlarına ulaşabilirsiniz...

Karaoke hizmetine erişebilmek için lütfen uydu alıcınızın internet bağlantısı olduğundan emin olunuz.Karaoke Mixer

Digiturk Karaoke Mixer

Kareokeyi yüksek ses kalitesi ile yaşayın

Digiturk uyumlu GPM-K1009 Karaoke Mixer ile artık evinizde arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla kolayca kendi müzik sahnenizi kurabilir, istediğiniz müzik türünde konserler verebilirsiniz. Tüm bunların yanında GPM-K1009 sadece TV’niz ile değil, akıllı telefonunuz, tabletiniz, masaüstü ve laptop bilgisayarınızla da uyumludur. Yani arkadaşınızla internet üzerinden de şarkı söyleme zevkini paylaşabilir, internetteki sınırsız müzik arşivinden kolayca faydalanabilirsiniz. GPM-K1009’u aynı zamanda işiniz için de kullanabilirsiniz. İnternet üzerindeki toplantılarınızda GPM-K1009’un yüksek ses kalitesi ve kolay kurulumundan faydalanabilirsiniz.Karaoke mikser cihazı mikrofonu sayesinde söylenen şarkının TV'nin hoparlörlerinden yükseltilmiş ve eko ( büyük salon etkisi ) eklenmiş olarak duyulmasını sağlar. IQ partaldaki karaoke uygulamasına daha eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır. Digiturk uydu alıcısı ve TV arasına bağlandıktan sonra IQ portaldeki karaoke uygulaması ile üyelerimiz keyifle kullanabilirler.

Karakoe Kurulumu


Karaoke Kurulum YardımıbeIN Connect Portal Kurulumu

beIN Connect Portal SSS

beIN Connect Portal

beIN Connect Portal Ethernet Ayarları

AksesuarlarKelimeler: Digiturk Karaoke Şarkı Listesi, Karaoke Şarkılar, IQ Portal Kurulumu

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.