TIKLA ARA

Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard

24 yaşındaki çiçeği burnunda öğretmen Stacey, her ne kadar bazı korkular ve önyargılarla ilk dersine girer.


Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboardfilmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard

Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard izle

İlk Gösterim tarihi:Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard 30.7.2013 20:30 - 22:07 Digiturk Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard

2011 - ABD Tür : Dram türündeki Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard  filmin yönetmenliğini Jeff Bleckner yapmaktadır.Film oyuncuları Steve Talley , Nicki Aycox , Emily Vancamp , Treat Williams , Kiersten Warren oluşmaktadır.

24 yaşındaki çiçeği burnunda öğretmen Stacey, her ne kadar bazı korkular ve önyargılarla ilk dersine girse de, bir sığınma evinde, evsizlerden oluşan öğrencilerinin yaşamında büyük farklar yaratacaktır.

Steve Talley 12 Ağustos 1981, ABD doğumlu yakışıklı aktör kariyerine küçük tv dizileriyle başlamştır.Daha sonra bildiğimiz gibi Amerikan pastası filmiyle şöhreti yakalamıştır. Şimdilerde ise sinema filmlerinden biraz uzak ve dizilerde yan rollerde boy göstermektedir.

Nicki Aycox, 26 Mayıs 1975 Hennessey-Oklahoma doğumludur. Kardeşi Steve, annesi Margeret ve büyükannesi Lillie dir. Almanca bilmektedir. Çok küçük yaşlarında piyano çalmaya ve şarkı söylemeye başlamıştır. İlk rolünü Dark Angel adlı dizide almış ardından Jeepers Creepers 2 ve Ed de oynamıştır. Daha sonrasında profesyonel olarak Cold Case ve Supernatural, CSI: Crime Scene Investigation-Las Vegas dizilerinde oynamıştır. Tanınmasını sağlayan rolü Supernatural dizisindeki ; Meg Masters karakteridir.

Emily Irene VanCamp (doğum 12 Mayıs 1986), Kanadalı televizyon oyuncusu. En bilinen rolleri; Everwood (20022006) dizisindeki Amy Abbott, Brothers & Sisters (200710) dizisindeki Rebecca Harper ve Revenge (2011günümüz) dizisindeki Emily Thorne/Amanda Clarke rolleridir.

IMDB Puanı: 7.4/10 ( 7726 kişi oy verdi.)

Resimler

Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard izle

 

Karatahtanın Ötesi - Beyond the Blackboard izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, beyond the blackboard konusu, digiturk 2014 filmleri, beyond the blackboard izle, karatahtanın ötesi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.