Kasımpaşa Spor
MKE Ankaragücü

Kasımpaşa Spor - MKE Ankaragücü Tek Maç Satın Al

Kasımpaşa Spor - MKE Ankaragücü maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Kasımpaşa Spor kendi evinde MKE Ankaragücü ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Kasımpaşa Spor - MKE Ankaragücü Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Mayıs ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Kasımpaşa Spor - MKE Ankaragücü maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - MKE Ankaragücü maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - MKE Ankaragücü Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Kasımpaşa Spor ve MKE Ankaragücü gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 14234 kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu sahip Kasımpaşa Spor seyircilerine stadında 2004 yılından bu yana ağırlarken MKE Ankaragücü takımı ise 1938 yılından bu yana 19209 kişilik 19 Mayıs Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.