TIKLA ARA

Katil Kim? - Detention

Cinderhella isimli katil yüksek okulda öğrencileri tek tek öldürmektedir. Korkunun komedi ile harmanlandığı ilginç bir gençlik filmi.Cinderhella kılığında gezinen bir katilin peşinde...


Katil Kim? - Detention filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Katil Kim? - Detention

Katil Kim? - Detention izle

İlk Gösterim tarihi:Katil Kim? - Detention   12.06.2013 01:15 - 02:42 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Katil Kim? - Detention

2011 - ABD Komedi , Korku , Macera türündeki Katil Kim? - Detention filmin yönetmenliğini Joseph Kahn yapmaktadır.Film Oyuncuları Alison Woods, Joseph Kahn oluşmaktadır.

Cinderhella isimli katil yüksek okulda öğrencileri tek tek öldürmektedir. Korkunun komedi ile harmanlandığı ilginç bir gençlik filmi.Cinderhella kılığında gezinen bir katilin peşinde... Bir grup öğrenci popüler bir korku filmi kahramanını kendisine örnek alan seri katilden kurtulmak için güçlerini birleştirmeye karar verir.

Joseph Kahn (d. 12 Ekim 1972, Jersey Village, Teksas) ABD'li video klip ve reklam yönetmeni. Kahn; Muse, Ciara, Britney Spears, Ashlee Simpson, Kelly Clarkson, Monica, Rob Zombie, Backstreet Boys, U2, The Chemical Brothers, Blink 182, Eminem, TLC, Mariah Carey, Moby, George Michael, KoЯn, Janet Jackson, Black Eyed Peas, Destiny's Child, Gwen Stefani, Brandy, The Pussycat Dolls gibi bir çok önemli müzisyenle çalıştı. Kahn, MTV Video Müzik Ödülleri'nde bir çok ödül kazandı ve pek çok kere aday gösterildi. 2002 yılında Eminem'in "Without Me" klibi ile hem MTV VMÖ, hem de ilk Grammy ödülünü kazandı.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 6971 kişi oy verdi.)

Resimler

Liz ve Dick - Liz & Dick  izle

 

Liz ve Dick - Liz & Dick  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, katil kim konusu, digiturk izle, detention izle, katil kim izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.