TIKLA ARA

Kayıp Çocuklar 2: Çete Filmini Digiturk'te izle

Kayıp Çocuklar 2: Çete Filmini Digiturk'te Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.


Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe)

Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe)

İlk Gösterim tarihi: Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe) filmini 1 Kasım 2012 Perşembe günü 01:10'da  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe) Film Bilgileri, Konusu

20080 yılı ABD yapımı korku türündeki Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe) filmin yönetmenliğini P.J. Pesce yapıyor. Filmin oyuncuları Autumn Reeser, Tad Hilgenbrink, Lindsay Maxwell, Corey Feldman, Shaun Sipos, Sarah Smyth'den oluşuyor. Korku ve komedi türünün bir arada verildiği serinin ikincisinde yine vampirler kan ve eğlence ile karşımıza çıkıyor. Kardeş olan Chris ve Nichole, bir sahil kasabasına yerleşirler. Burada vampirlerle karşılaşacaklardır.

 Resimler

Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe) izle

 

Kayıp Çocuklar 2: Çete(Lost Boys 2: The Tribe) izle

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleme seçenekleriKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: kayıp çocuklar 2 çete, digiturk vampir filmleri, digiturk izle, digiturk sinema izle, kayıp çocuklar 2 digiturk,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.