TIKLA ARA

Kazanma Sanatı - Moneyball

Oakland Athletics beysbol takımının genel menejeri Billy Beane ve onun zorluklara rağmen mücadele edip modern analitik yöntemlerle takımına başarı kazandırması üzerine kurulu...


Kazanma Sanatı - Moneyball   filmini Digiturk Moviemax  Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kazanma Sanatı - Moneyball

Kazanma Sanatı - Moneyball izle

İlk Gösterim tarihi:Kazanma Sanatı - Moneyball filmini 09.04.2013 18:35 - 20:40 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kazanma Sanatı - Moneyball , Konusu

2011 ABD Biyografi , Dram , Spor türündeki Kazanma Sanatı - Moneyball  filmin yönetmenliğini Bennett Miller yapmaktadır.Oyuncuları Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Kathryn Morris, Robin Wright Penn oluşmaktadır.

Gazeteci-yazar Michael Lewis 'in Oakland A beysbol takımının gerçek öyküsünü anlatan aynı isimli kitabından uyarlanan film, Oakland Athletics beysbol takımının genel menejeri Billy Beane ve onun zorluklara rağmen mücadele edip modern analitik yöntemlerle takımına başarı kazandırması üzerine kurulu...

Brad Pitt Tam ismi William Bradley Pitt olan aktör, 18 Aralık 1963’de Amerika Birleşik Devletleri'nin Missouri eyaletindeki Springfield’da üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Pitt ailesi köken olarak İngilizdir.Missouri Üniversitesi’nin Gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena’daki bir Güzel Sanatlar Akademisi’ne devam edeceğini söyleyerek Hollywood’a gitti. Bir süre çeşitli tanıtımlarda tavuk kostümü giyip, limuzin şoförlüğü gibi işler yaptıktan sonra “Dallas” ve “Another World” gibi dizilerde küçük roller kapmayı başardı.

Jonah Hill New School Üniversitesinde Drama Eğitimi Alan Jonah Hill'in En Büyük Çıkışı,Superbad Adlı Film İle Oldu.Ayrıca Jonah,2008 Yılında,Entertainment Weekly'in 'En İyi 30 Yaş Altı Aktörler' Listesinde 21. Seçildi.Hayranı Olduğu Woody Allen'ın Filmlerinden de Keyif Alır.

Philip Seymour Hoffman 23 temmuz 1967'de New York-Fairport'ta dünyaya geldi.İş için sürekli seyehat eden babası Gordon Hoffman, Xerox için bilgisayar sistemleri satan bir satıcı; annesi Marliyn ise kendini dört çocuğuna(Jill, Gordy, Philip ve Emily) adamış bir evkadınıydı.Philip 9 yaşındayken anne babası boşandı.

Kathryn Morris (d. 28 Ocak, 1969) Amerikalı aktris, belki de en iyi CBS serisi ona başrol Cold Case ile bilinir.Morris ilk rolünü 1991 tele-film Long Road Home küçük bir bendim. Birkaç diğer küçük parçalar, Oscar-It Gets kadar iyi kazanan bir psikiyatrik hasta olarak biraz kısmı dahil izledi. Her atılım rolü Lt Annalisa olarak televizyon dizisi Pensacola yılında "Stinger" Lindstrøm geldi: Wings of Gold 1997 yılında iki sezon için. Morris filmlerde çalışmak (özellikle kendisi Rod Lurie yönettiği) devam etmiş ve 1999 yılında Zeyna dizi kısa bir görev vardı.

Robin Wright Penn büyük çıkışını Rob Reiner imzalı kült film “The Princess Bride”la yapan Penn, bu filmden itibaren sinemanın en başarılı oyuncularından biri oldu. Penn yıllar içinde, öne çıkan performanslarıyla pek çok ödül kazandı. Altın Küre ve SAG olmak üzere ilk iki adaylığını, 1995 yılında, Robert Zemeckis imzalı, En İyi Film Oscarlı

IMDB Puanı: 7.6/10 ( 160.470 kişi oy verdi.)

Resimler

Kazanma Sanatı - Moneyball izle

 

Kazanma Sanatı - Moneyball izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, kazanma sanatı konusu, moneyball izle, kazanma sanatı oyuncuları, kazanma sanatı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.