TIKLA ARA

Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat

Conrad ve Sally Walden isimli iki kardeş, yağmurlu bir günde evlerinde tek başlarına vakit geçirmektedir.


Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat filmini Digiturk Moviemax Famili HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat

Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat izle

İlk Gösterim tarihi: Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat  08.06.2013 00:20 - 01:53 Digiturk Moviemax Famili HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat

2003 - ABD Aile , Komedi , Macera türündeki Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat filmin yönetmenliğini Bo Welch yapmaktadır.Film Oyuncuları Dakota Fanning , Alec Baldwin , Paris Hilton , Kelly Preston , Mike Myers oluşmaktadır.

Conrad ve Sally Walden isimli iki kardeş, yağmurlu bir günde evlerinde tek başlarına vakit geçirmektedir. Canları fena halde sıkılmaktadır. Derken içeriye insan görünüşlü kocaman bir kedi girer. Bu şapkalı kedi, gecelerine olağanüstü bir eğlence katacaktır. Fakat ailelerinin eve dönmesine yakın, olaylar karışmaya başlar...

Alexander Rae Baldwin III olan Alce Baldwin, Amerika'nın New York eyaletinde 03.04.1958 tarihinde doğdu.Onu Ünlü Yapan Ne? Beetlejuice (1988) filmindeki Adam Maitland rolüEğitim George Washington University, Washington, D.C. (Politika Bilimi) New York University, New York, (Drama).

Richard Hilton
ve Kathy Richards'ın 4 çocuğunun en büyüğüdür. Nicky Hilton adında bir kızkardeşi, Barron Hilton II ve Conrad Hilton III adında iki erkek kardeşi bulunmaktadır. Elizabeth Taylor'ın ilk kocası Paris'in büyük-büyük amcasıdır. Dedesinin babası Conrad Hilton (Hilton otellerinin kurucusu) 1979'da öldüğünde ailesine hiçbir şey bırakmamıştır. Bu durum karşısında Paris Hilton'un dedesi Barron Hilton dava açmış 1988'de davayı kazanmıştır. Hilton küçüklüğünde birçok yerde yaşamıştır. Bunların arasında Manhattan'daki Waldorf-Astoria Hotel, Beverly Hills ve Hamptons da bulunmaktadır.

Kelly Preston Avustralya'da, Preston onu reklam ve sonunda haline diğer küçük parçalar çalışmak olsun yardımcı bir moda fotoğrafçısı tarafından keşfedildi yaşarken Kelly Preston Travolta (13 Ekim 1962 doğumlu) ABD'li oyuncu ve eski model.At 16 yaşında olduğunu başarılı bir film kariyeri. bir film İlk önemli rolünü 1985's Secret Admirer karşısında C. Thomas Howell "popüler kız" olarak geldi.

IMDB Puanı: 3.6/10 ( 25429 kişi oy verdi.)

Resimler

Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat izle

 

Kedi - Dr.Seuss The Cat in the Hat izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, kedi konusu, digiturk izle, dr.seuss the cat in the hat izle, kedi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.