TIKLA ARA

Kefaret Yolu - Redemption Road

Filmde Bailey çocukluğunu tam anlamıyla yaşayamamış, birçok derde sahip ve hayatın içerisinde amaçsızca savrulup giden bir adamdır.Bu adamaın yaşam tarzı ve hilayesi gözler önüne farklı bir bakıç açısı ile gelmektedir.


Kefaret Yolu - Redemption Road filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kefaret Yolu - Redemption Road

Kefaret Yolu - Redemption Road izle

İlk Gösterim tarihi: Kefaret Yolu - Redemption Road filmini 15.04.2013 13:31 - 15:00  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kefaret Yolu - Redemption Road Konusu

2010 - ABD , İngiltere Dram ,türündeki Kefaret Yolu - Redemption Road  filmin yönetmenliğini Mario Van Peebles yapmaktadır. Oyuncular Michael Clarke Duncan, Taryn Manning, Kiele Sanchez, Tom Skerritt, Luke Perry oluşmaktadır.

Bailey çocukluğunu tam anlamıyla yaşayamamış, birçok derde sahip ve hayatın içerisinde amaçsızca savrulup giden bir adamdır. Sarhoş olarak geçirdiği gecelerin birinde, gizemli bir adam olan Augy O'na yaklaşır ve ölen babasının mal varlığıyla ilgilenmesi için doğduğu kasabaya dönmesini iletir. Dönüş yolunda Bailey'nin hikayesi ve daima ilgili olduğu blues müziğinin sihri ortaya çıkar. Aslında Augy Bailey hakkında Bailey'nin düşündüğünden daha çok şey biliyordur ve O'na o sihirli melodiler vasıtasıyla birçok şeyin kontrolunu ele geçirebileceğini gösterecektir.

Michael Clarke Duncan (d. 10 Aralık, 1957, Illinois, Chicago - ö. 3 Eylül, 2012, Los Angeles, Kaliforniya), ABD'li aktör. 1999 yılı yapımı Yeşil Yol (film)'inde Akademi Ödülü ve Oscar Ödülüne aday gösterildi ama Saturn Ödülü En İyi Aktör (Film) ödülünü kazandı. Boyu 196 cm dir.Duncan, babası onları terk ettikten sonra kız kardeşi, Judy ve annesi Jean Duncan (gündelikçi) ile büyüdü. Hep bir aktör olmak istedi, Alcorn State Universitesi'ndeki iletişim programını annesi rahatsızlanınca ailesine destek olmak adına bırakmak zorunda kaldı. İriyarı biri olduğundan (1.96 m boy 142 kg) doğalgaz firması için kazı işlerinde iş bulması ve çeşitli Şikago klüplerinde bodyguardlık yapması kolay oldu.Ayrıca Kankakee Community College'de ve Alcorn State'de bir sezon basketbol da oynadı.

Taryn Manning (d. 6 Kasım 1978) Amerikalı aktris, moda tasarımcısı ve şarkıcı-söz yazarıdır.O elektronik ikilisi Boomkat ve giyim markasının ortağı tarihi Uniqorn için vokalisti olan.Manning, 2001 yılında bir oyuncu olduğu zaman o Crazy / Beautiful içinde Maddy rolünü oynadığı ilk büyük rol aldı.O iyi Crossroads onu film portrayals için, 8 Mile, Love Like A Lot biliniyor Hustle.

Kiele Sanchez Doğum tarihi 13 Kasım, 1977 Doğum yeri Chicago, Illinois, ABD Boyu 1.57 cm Önemli rolleri Lost dizisinde Nikki Fernandez Kiele Sanchez Amerikalı aktris. Lost dizisinin üçüncü sezon bölümlerinde yer alması ile tanındı. Porto Riko ve Fransız kökenlidir.Aktrislik kariyerine lise yıllarında başladı. 2000 yılında MTV'nin bir Vj yarışmasında yer aldı ve ilk beşe kaldı. Bu yarışmada keşfi ile Los Angeles'a yola çıktı. Burada bazı dizilerde ufak roller aldı. Daha sonra ABC şirketinin popüler dizisi Lost'da Nikki Fernandez rolü ile sanatını geliştirdi.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 303 kişi oy verdi.)

Resimler

Kefaret Yolu - Redemption Road izle

 

Kefaret Yolu - Redemption Road izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, kefaret yolu konusu, kefaret yolu izle, kefaret yolu oyuncuları, redemption road izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.