TIKLA ARA

Kelimeler Yetmez - A Thousand Words

Günün birinde Jack in yaşadığı evin bahçesinde Bodhi ağacının çıkmasıyla Jack in hayatı zindana dönüşür hemen bu ağaçtan kurtulmak ister.


Kelimeler Yetmez- A Thousand Words filmini Digiturk Moviemax Premier HD den yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

Kelimeler Yetmez- A Thousand Words

Kelimeler Yetmez- A Thousand Words izle

Gösterim tarihi: Kelimeler Yetmez- A Thousand Words; 15 Mart Cuma 19.10 16 Mart Cumartesi 09.30 21 Mart Perşembe 21.00 30 Mart Cumartesi 15.15  Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Kelimeler Yetmez- A Thousand Words, Konusu

2012  ABD  yapımı olan Aile , Dram , Fantastik , Komedi filim türündeki  Kelimeler Yetmez- A Thousand Words filmin yönetmenliğini Brian Robbins yapıyor. Filmin oyuncuları Eddie Murphy, Kerry Washington, Allison Janney, Ariel Winter, Jordan-claire Green'den oluşuyor.

Konusu: Film Jack  üzerine yazılmış komedi içeriklidir. Jack ağzı çok iyi laf yapan herkesi ikna edebilen bir karakterdir. Günün birinde Jack in yaşadığı evin bahçesinde Bodhi ağacının çıkmasıyla Jack in hayatı zindana dönüşür hemen bu ağaçtan kurtulmak ister. Jack in her konuşmasında Bodhi ağacında bir yaprak eksilir ağaçta son yaprağın düşmesi demek hem Jack in hem Bodhi ağacının yok olması demektir. Jack artık konuşmayı bırakıp insanlarla iletişim kurabileceği bir yol aramak zoru da kalır.

Edward Regan "Eddie" Murphy (3 Nisan 1961 doğumlu) bir Amerikalı stand-up komedyen , aktör , yazar , şarkıcı , yönetmen ve müzisyen .Box-office Murphy filmlerden alır onu ABD'de ikinci en yüksek gişe hasılatı elde eden aktör olmak. O düzenli bir döküm üyesiydi Saturday Night Live 1984-1980 gelen ve bir stand-up komedyeni olarak çalışmıştır. O sayılı 10 sırada yer aldı Comedy CentralTüm Zamanların 100 Greatest Stand-up 'ın listesi.

Kerry Washington 1977 new york bronx doğumlu amerikalı aktris. kendisini 2004 yapımı ray charles'ın hayatını anlatan ray filminde della bea robinson olarak izledik. 2006 yapımı the last king of scotland filminde idi amin'in dr. nicholas garrigan ile yasak aşk yaşayan karısı kay amini canlandırdı.

Kelimeler Yetmez- A Thousand Words izle


Kelimeler Yetmez- A Thousand Words izle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmleri, kelimeler yetmez filmi oyuncuları, kelimeler yetmez filmi izle, a thousand words izle, kelimeler yetmez filmi konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.