TIKLA ARA

Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded

Filmin Claudio Fäh yönetmenliğini yaptığı 2011 yapımı Sniper filmi aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken bir film olmuştur.


Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded

Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded izle

Gösterim tarihi:Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded , 13.02.2013 11:05 - 12:32 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded , Konusu

2011 - ABD yapımı olan Aksiyon türündeki Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded  filmin yönetmenliğini Claudio Fäh yapıyor. Filmin oyuncuları Billy Zane, Annabel Wright, Chad Michael Collins, Conrad Kemp, ıan Van Der Heyden, Kayla Privett, Richard Sammel'den oluşuyor.

Konusu: Filmin Claudio Fäh yönetmenliğini yaptığı 2011 yapımı Sniper filmi aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken bir film olmuştur.Film Afrika ülkelerinden Kongo'da isyancılara karşı Kongo askerlerini; BM çatısı altında eğiten bir grup deniz piyadesine Jean Van Brunt adında Belçikalı çiftlik sahibini; sınırın olaylı tarafından çıkarıp getirmeleri istenir. Bu denizcilerden biri Thomas Beckett'in oğlu Çavuş Beckettir. Görev sırasında keskin nişancı saldırısına uğrayan ekipten yalnızca Çavuş Beckett (Chad Michael Collins) kurtulur. Becket keskin nişancıyı bulup arkadaşlarının intikamını almak için büyük bir çatışmaya girer.Ortaya eşiz bir aksiyon filmi çıkar.

Claudio Fah (29 Mart 1975 Altdorf ) bir İsviçre doğumlu sinema yönetmenidir. O, Christian Slater oynadığı 2 Hollow Man yönetti Ghost Whisperer: Other Side II, CBS'in Ghost Whisperer için online arkadaşı serisi,Coronado ve Starship Troopers: Çapulcu, Los Angeles Sniper Reloaded.From 1999 Fah fliminde başrol almıştır.

George Zane . (d. 24 Şubat 1966; Şikago, Illinois), Yunan asıllı ABD'li aktör ve yönetmen. Zane'nin gerçek aile soyadı Tzanetakos'dur. İlk büyük rolünü Geleceğe Dönüş filmi ile kazandı. Billy Zane, Uluslararası ününü Dead Calm filmindeki psikopat Hughie Warriner rolü ile yakaladı. Zane'in 1989 yılında rol aldığı bir diğer yapım ise NBC televizyonu için çekilen The Case of the Hillside Stranglers oldu. 1999 yılından itibaren pek çok film ve televizyon yapımında rolle almaya başlayan Zane, 1997 yılında çekilen Titanic filmi ile adından söz ettirmeye başladı.

 Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded


Keskin Nişancı - Sniper: Reloaded izle

Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, keskin nişancı oyuncuları, keskin nişancı konusu, keskin nişancı filmini izle, moviemax premier hd kanalı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.