TIKLA ARA

Kickin It

Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisi San Jose, Kaliforniya'da bir dövüş okuludur.


Kickin'It  Çizgi filmini Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Kickin'It


Kickin izle

Kickin'It , Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Kickin'It ,

Çocukların zarar görmeden ve zarar vermeden savunma sanatını ögrenmesi artık cok kolay her gun yarım saat Kickin'It izlemeleri yeterlidir. Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisi San Jose, Kaliforniya'da bir dövüş okuludur. Ancak birgün, dövüş yöneticileri akademiye gelip "Önümüzdeki yarışmada en az 2 madalya kazanmazsanız okulu kapacağız." derler. Akademinin yöneticisi Rudy ise dövüşçülerinin pek de iyi dövüşçüler olmadıklarını bildiğinden bir şey yapamamaktadır. Ancak sonradan Jack adlı kaykaycı bir çocuğun şehre yeni geldiğini ve Kara Ejder'lerden 4 öğrenciği tek başına hakladığını öğrencilerinden öğrenince onu akademisine alır. Böylece yarışmada zorda olsa 2 madalya alıp akademiyi kurtarırlar. Böylece komik ve heyecanlı maceralar başlar.

Kickin'It Karakterleri

Jack Anderson (Leo Howard) : Bobby Wasabi'nin baş dövüşçüsüdür. Normalde bir kaykaycıdır. Bobby Wasabi'yi onun büyükbabası eğitmiştir, tabi kendisinide.Kim'den hoşlanır.15 yaş altında en çok tuğla kırmış çocuk unvanına sahiptir.Palyaçolardan korkar.Arkadaşlarına karşı çok korumacıdır.4 kara ejderi (karşı rakip tir ayrıca güçlüdürde) tek başına yenen tek kişi.

Milton Krupnick (Dylan Riley Snyder) : Bobby Wasabi'ye okuldaki zorbalardan korunmak için gelmiştir. Çok zariftir.Tam bir dahidir.Julie adında bir kız arkadaşı vardır.

Jerry Martinez (Mateo Arias) : Onu kurtlar büyütmüştür. Latince ve İspanyolca dillerini çok iyi bilmektedir. Sert bir erkek gibi davranan çok iyi bir dansçıdır.En uzun koltuk altı kılı rekoruna sahiptir.Tuzlu krakerler en büyük korkusudur.

Kim Crawford (Olivia Holt) : Bobby Wasabi Akademisinin tek kız dövüşçüsüdür. Rakip Akademi Kara Ejder'lerden gelmiştir.Jack'ten hoşlanmaktadır.Siyah kuşaktır.Güzel sarışın diye tanınmaktan nefret eder. Ve kolayca sinirlenebilir.

Eddie Jones (Alex Christian Jones) : Bobby Wasabi'ye Bayan King'in Dans Akademisi'ne gitmemek için katılmıştır.İzcidir.

Rudy Gillespie (Jason Earles) : Bobby Wasabi Dövüş Akademisi'nin Kara Kuşak sahibi ustasıdır.Sevgilisi "Mertel" adında bir tuvalettir.

  Kickin'It izle

 

 Kickin'It izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, kickin it bölümleri, kickin it izle, disney xd izle, kickin it cocuk,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.