TIKLA ARA

Kill Bill: Vol. 1

Gelin' (The Bride) takma adıyla bilinen kiralık katil, düğünü sırasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır.


Kill Bill: Vol. 1 filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1 izle

İlk Gösterim tarihi: Kill Bill: Vol. 1 20.10.2013 01:10 - 02:57 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kill Bill: Vol. 1

2003 - ABD Tür : Aksiyon , Gerilim , Suç , Kill Bill: Vol. 1 filmin yönetmenliğini Quentin Tarantino yapmaktadır.Film oyuncuları Uma Thurman , Lucy Liu , Michael Madsen , David Carradine , Daryl Hannah oluşmaktadır. 

'Gelin' (The Bride) takma adıyla bilinen kiralık katil, düğünü sırasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır. 5 yıl boyunca komada kalan Gelin, bir mucize eseri hayata geri döner. Artık tek amacı vardır: Ona pusu kuran eski patronu Bill ve adamlarını teker teker öldürmek. Bill'i en son öldürecektir. Gelin intikamını almak için yola koyulur. ,

Quentin Tarantino'nun Kill Bill isimli filmlerde aldığı rollerle tanınmıştır. Annesi İsveç ve Alman kökenli, babası Amerikalı'dır. iki kez evlilik yapmıştır aktör Ethan Hawke'den iki çocuğu olmuştur. 2004'te boşanmışlarıdr. Ethan Hawke'den 1998 yılında Maya Ray Thurman-Hawke adında kızları olur. Uma Thurman adını Mitolojide tanrıçadan almaktadır, iki kızkardeşi üç erkek kardeşi vardır, 1988'te elit model seçilmiştir. En çok kazandığı film My Super Ex-Girlfriend adlı filmdir. Bu filmde 14.000.000 dolar kazanmıştır. annesi ve büyükannesi'de zamanında modellik yapmıştır, annesi 1,80 babası ise 1,90 metre civarındadır. Annesi modelikten sonra psikoterapist'lik yapmıştır, babası profesörlük yapmıştır. Uma Thurman kamera karşısındaki ilk deneyimini 1987'de Kiss Daddy Goodnight adlı filmde yaptı ve o zaman 17 yaşında idi.

Michael Madsen
25 Eylül 1958 doğumlu ABD'li oyuncu (Ucuz Roman) filmindeki 'Vincent Vega' rolü önerisini geri çevirmişti, çünkü o sırada Wyatt Earp (1994) adlı filmin provalarıyla uğraşıyordu.Oynadığı filmlerde 'Ray Ban' güneş gözlükleri kullanıyor.'Beer, Blood, and Ashes', 'Eat the Worm' ve 'Burning in Paradise' adlarında üç tane şiir kitabı çıkardı.'Burning in Paradise' adıyla bir CD çıkardı, bu CD aynı adı taşıyan şiir kitabından bölümler içeriyordu.Kızkardeşi Virginia Madsen'ın oynadığı filmlerde herhangi bir şekilde çıplak görünmesini reddetmişti.Rezervuar Köpekleri filmindeki rolü olan Mr Blonde'un sürdüğü sarı Cadillac'a filmden sonra sahip olmuştu.Yüzde 75 İtalyan, yüzde 25 İrlandalıMaxim Dergisinin 'Tüm zamanların en hain film karakterleri' listesinde Rezervuar Köpekleri'ndeki 'Mr. Blonde' karakteriyle ikinci sırada yer aldı.

Uma Thurman
Quentin Tarantino'nun yönetmenliğini üstlendiği Ucuz Roman ve Kill Bill isimli filmlerde aldığı rollerle tanınmıştır. Annesi İsveç ve Alman kökenli, babası Amerikalı'dır. iki kez evlilik yapmıştır aktör Ethan Hawke'den iki çocuğu olmuştur. 2004'te boşanmışlarıdr. Ethan Hawke'den 1998 yılında Maya Ray Thurman-Hawke adında kızları olur. Uma Thurman adını Mitolojide tanrıçadan almaktadır, iki kızkardeşi üç erkek kardeşi vardır, 1988'te elit model seçilmiştir. En çok kazandığı film My Super Ex-Girlfriend adlı filmdir. Bu filmde 14.000.000 dolar kazanmıştır. annesi ve büyükannesi'de zamanında modellik yapmıştır, annesi 1,80 babası ise 1,90 metre civarındadır. Annesi modelikten sonra psikoterapist'lik yapmıştır, babası profesörlük yapmıştır. Uma Thurman kamera karşısındaki ilk deneyimini 1987'de Kiss Daddy Goodnight adlı filmde yaptı ve o zaman 17 yaşında idi.

IMDB Puanı: 8.1/10 ( 471.078 oy verdi.)

Resimler

Kill Bill: Vol. 1 izle

 

Kill Bill: Vol. 1 izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, kill bill serisi, digiturk 2014 filmleri, kill bill konusu, kill bill: vol. 1 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.