TIKLA ARA

Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake

Erkeklere güvenmek ve bağlanmak konusunda sıkıntı yaşayan Amanda'nın hikayesi...


Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake

Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake izle

İlk Gösterim tarihi:Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake Digiturk 16.06.2013 14:55 - 16:23 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake

2012 - Fransa, Gençlik,Romatik türündeki Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake filmin yönetmenliğini  Laura Morante yapmaktadır.Film Oyuncuları Laura Morante oluşmaktadır.

Erkeklere güvenmek ve bağlanmak konusunda sıkıntı yaşayan Amanda'nın hikayesi... Amanda ne zaman bir erkekle tanışsa , o ilişkiyi bitirecek bir bahane bulup ayrılmaktadır. En yakın arkadaşlarının partisine davet edilen Amanda burada evli bir erkekle tanışır.

Laura Morante (d. 21 Ağustos 1956), İtalyan aktris. Hafif romantik ağırlıklı dram filmlerinde rol alan oyuncu genelde İtalyan filmlerindede rol almasına karşın Fransız sinemasındada boy göstermiştir.

IMDB Puanı: 5/6 ( 177 kişi oy verdi.)

Resimler

Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake izle

 

Kirazlı Pasta - The Cherry On The Cake izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the cherry on the cake izle, digiturk filmleri, kirazlı pasta konusu, kirazlı pasta izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.