TIKLA ARA

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter

Genç bir kadın bir kasabaya gelir,kocası gelene kadar yanlız yaşar fakat kasabanın papazı ile aralarında cekim olur ve ilişkileri başlar.


Kırmızı Leke - The Scarlet Letter filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter izle

İlk Gösterim tarihi:Kırmızı Leke - The Scarlet Letter  Digiturk 19.07.2013 12:40 - 14:50 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter

1995 - ABD  Dram , Romantik türündeki Kırmızı Leke - The Scarlet Letter filmin yönetmenliğini Roland Joffé yapmaktadır.Film oyuncuları Gary Oldman , Demi Moore , Robert Duvall , Diane Salinger , Eric Schweig oluşmaktadır.

Genç bir kadın bir kasabaya gelir,kocası gelene kadar yanlız yaşar fakat kasabanın papazı ile aralarında cekim olur ve ilişkileri başlar.Genç kadın kocasının ölüm haberini alır fakat hamile olduğunuda öğrenir.Kasaba halkı bu durumu öğrenir ve çocuğun kimden olduğunu söylemediği için dışlanan kadına 'A' harfi damgası vurulur.Fakat öldüğü sandığı kocası geri gelir ve olaylar karmaşık bir hal alır.

Leonard Gary Oldman (21 Mart 1958 New Cross, Londra, İngiltere) Emmy adaylığı olan ve BAFTA ödülü sahibi İngiliz aktör ve yönetmen. Kardeşi Laila Morseda bir oyuncudur.Lesley Manville (1988 - 1990),Uma Thurman (1990 -1992) Donya Fiorentino (1997-2001) ile evlenmiştir

Demi Moore Last
Night 1986 kullanılmak istemez. İkisi birlikte, seksi komedi filmi About Last Night'ta unutulmaz bir çift oluşturuyorlar. Ünlü bir Chicago barında tanıştıktan sonra, Danny Martin (Lowe) ve Debbie Sullivan (Moore) Danny'nin evine tek gecelik bir ilişki yaşamak için giderler. Ancak ilişkileri tahmin edilenin ötesinde, duygusallık ve içtenlik taşır. Birbirlerini tekrar görmek isterler. Fakat bu durum, Danny ve Debbie'nin onların ayrılması için ellerinden geleni yapan en iyi arkadaşlarını rahatsız etmeye başlar... David Mamet'in ödüllü oyunu Sexual Perversity in Chicago'dan uyarlanan bu film, '80'lerin ilişkilerine derinlemesine bir bakış.

Robert Duvall
ABD'nin Kaliforniya eyaletinin San Diego şehrinde doğdu. Babası William Howard Duvall bir Amerikan donanması amiraliydi. Annesi ise amatör bir aktristi. Oyunculuk eğitimini new york'da Neighborhood Playhouse Tiyatro Okulu'nda aldı. Oyunculuk kariyeri için mücadele ederken Manhattan Posta Ofisinde müdür olarak işe girdi ama bu işinden 6 ay sonra ayrıldı. Beyaz perdede ilk deneyimi, To Kill a Mockingbird (1962 filmi ile oldu ama onu büyük kitlelere tanıtan filmi bundan tam on yıl sonra Tom Hagen karakterini canlandırdığı Baba (The Godfather) ile oldu. Bu film ile ilk kez 'en iyi yardımcı erkek oyuncu' kategorisinde Oskara aday oldu.

IMDB Puanı: 4/8 ( 9145 kişi oy verdi.)

Resimler

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter izle

 

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the scarlet letter izle, digiturk 2014 dizileri, kırmızı leke konusu, kırmızı leke izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.