TIKLA ARA

Kız Kavgası - Girl Fight

İnternete yüklenen bir videonun yol açtığı sıkıntılar... 16 yaşında bir genç, arkadaşlarının internete yükledikleri video nedeniyle zor zamanlar geçirir.


Kız Kavgası - Girl Fight filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kız Kavgası - Girl Fight

Kız Kavgası - Girl Fight izle

İlk Gösterim tarihi:Kız Kavgası - Girl Fight Digiturk 18.06.2013 14:55 - 16:23 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kız Kavgası - Girl Fight

2011 - ABD  Gençlik türündeki Kız Kavgası - Girl Fight filmin yönetmenliğini  Stephen Gyllenhaal yapmaktadır.Film Oyuncuları Dominic Purcell , Anne Heche, Stephen Gyllenhaal oluşmaktadır.

İnternete yüklenen bir videonun yol açtığı sıkıntılar... 16 yaşında bir genç, arkadaşlarının internete yükledikleri video nedeniyle zor zamanlar geçirir.

Mayte Michelle Rodriguez, 12 Temmuz 1978'de Porto Riko'lu Rafael Rodriguez ve Dominik Cumhuriyeti asıllı Carmen Milady Pared'in kızı olarak Bexar County, Texas'ta dünyaya geldi. 8 Yaşındayken anne ve babası boşanan Rodriguez, annesiyle birlikte Dominik Cumhuriyeti'ne yerleşti ve dindar bir kadın olan anneannesi tarafından Yehova Şahidi olarak yetiştirildi. 3 sene sonra Porto Riko'ya ardından da New Jersey'e yerleştiler ve 6 okuldan atıldıktan sonra 17 yaşında liseyi terk eden Rodriguez, daha sonra Lise mezunu sayılmasını sağlayan GED sınavına girdi ve başarılı oldu.

Porto Riko
'lu bir oyuncu ve şarkıcı olan Roseyln Sanchez'in, küçüklüğünden beri dansa, müziğe ve oyunculuğa özel bir ilgisi vardı. Ama yine de tıpkı babası ve kardeşleri gibi Porto Riko Üniversitesi'nde pazarlama eğitimi almaya başladı. Ne var ki üç sene sonra istediğinin bu olmadığına karar verip, dans, şarkıcılık ve oyunculuk eğitimi alacağı New York'a taşındı. Bir sene sonra Captain Ron adlı bir komedi/macera filminde küçük bir rol kapmıştı bile. Daha sonra ses getirmeyen birkaç dizide rol aldı ve çıkış yapacağı 2001 tarihli Rush Hour 2 için beklemeye başladı. Bu filmde Jackie Chan'in sevgilisini canlandırdı ve böylece popüler sinemaya adım atmış oldu. 2006'da dans yeteneğini de kullandığı Yellow adlı bağımsız filmde başrolde oynayan güzel oyuncu, en son ülkemizde de gösterime giren The Game Plande rol aldı

IMDB Puanı: 5/6 ( 1274 kişi oy verdi.)

Resimler

Kız Kavgası - Girl Fight izle

 

Kız Kavgası - Girl Fight izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, girl fight konusu, digiturk filmleri, kız kavgası konusu, kız kavgası izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.