TIKLA ARA

Kız ve Kurt Filmini Digiturk Moviemax Premier'de izle

Kız ve Kurt Filmini Digiturk Moviemax Premier'de izleyebilirsiniz.


Kız ve Kurt(Red Riding Hood) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kız ve Kurt(Red Riding Hood)

Kız ve Kurt(Red Riding Hood)

İlk Gösterim tarihi: Kız ve Kurt(Red Riding Hood) filmini 4 Kasım 2012 Pazar günü saat 23:00'da Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Kız ve Kurt(Red Riding Hood) Film Bilgileri, Konusu

2011 ABD yapımı fantastik, korku türündeki Kız ve Kurt(Red Riding Hood) filmin yönetmenliğini Catherine Hardwicke yapıyor. Filmin Oyuncuları Gary Oldman, Amanda Seyfried, Billy Burke, Virginia Madsen, Michael Shanks, Lukas Haas, Julie Christie, Megan Charpentier, Shiloh Fernandez, Cainan Wiebe, Max ırons, Michael Hogan, Alexandria Maillot, Joel Graves, Karin Dreijer Andersson'dan oluşuyor. Hikaye orta çağda bir kurt adamın musallat olduğu kasabada geçmektedir. Kasaba sakinleri, kurt adamın saldırılarından korunmak için her dolunayda hayvan kurban etmektedirler. Fakat bir dolunay gecesi her şey değişir. Bir kurt adam genç bir kadına saldırarak onlarca yıldır süren bu kuralı bozmuştur.

 Resimler

Kız ve Kurt(Red Riding Hood) izle

 

Kız ve Kurt(Red Riding Hood) izle

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: kız ve kurt , kız ve kurt izle, sinema, film, izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.