Atiker Konyaspor
Trabzonspor

Atiker Konyaspor - Trabzonspor Tek Maç Satın Al

Atiker Konyaspor - Trabzonspor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Atiker Konyaspor kendi evinde Trabzonspor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Atiker Konyaspor - Trabzonspor Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Atiker Konyaspor - Trabzonspor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Atiker Konyaspor - Trabzonspor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Atiker Konyaspor - Trabzonspor Hakkında

2022-2023 Süper Lig sezonunda mücadele veren Atiker Konyaspor ve Trabzonspor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Konya şehrinde 42000 kapasiteli Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu sahip Atiker Konyaspor seyircilerine stadında 2014 yılından bu yana ağırlarken Trabzonspor takımı ise 2016 yılından bu yana 41461 kişilik Medical Park Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.