TIKLA ARA

Köpekler - Straw Dogs

Yazar olan David, yeni filminin seneryosunu tamamlamak için sakin bir yer ister ve karısı Amy'nin çocukluğuyla gençliğinin geçtiği kasabaya,Amy'nin babasının evine bir süreliğine yerleşmeye karar verirler.


Köpekler - Straw Dogs filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Köpekler - Straw Dogs

Köpekler - Straw Dogs izle

İlk Gösterim tarihi:Köpekler - Straw Dogs Digiturk 18.06.2013 02:21 - 04:03 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Köpekler - Straw Dogs

2011 - ABD  Gerilim türündeki Köpekler - Straw Dogs filmin yönetmenliğini  Rod Lurie yapmaktadır.Film Oyuncuları Dominic Purcell , James Marsden , Kate Bosworth , Alexander Skarsgård , Willa Holland oluşmaktadır.

Yazar olan David, yeni filminin seneryosunu tamamlamak için sakin bir yer ister ve karısı Amy'nin çocukluğuyla gençliğinin geçtiği kasabaya,Amy'nin babasının evine bir süreliğine yerleşmeye karar verirler. Güneyde yer alan bu küçük kasabada herkes kendi hâlindedir ve birbirini tanımaktadır. Evlerinin ahır bölümünün onarılmasını isteyen çift Amy'nin lise yıllarındaki sevgilisi Charlie ve arkadaşlarını tutar ancak olaylar farklı bir yönde gelişir. Yıllardır bekleyen sırlar ortaya çıkar ve bu çift korkunç katliamlara tanık olurlar.

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell 17 Şubat 1970 yılında İngiltere'de doğumlu Avustralyalı oyuncu kariyerini Amerika'da sürdürmektedir.Fox televizyonunda yayınlanan John Doe TV dizisindeki John Doe karakteri ve Prison Break dizisindeki Lincoln Burrows karakteri ile üne kavuşmuştur.

James Marsden
90'lı yılların sonlarına doğru TV izleyicisinin vazgeçemediği iki popüler diziyle oyunculuğa adım attı... Party of Five ve Second Noah adlı hit TV yapımlarında rol alan yakışıklı aktör kendini Hollywood'da göstermek için vakit kaybetmeden calışmalara başlar. Yeteneklerini sergilemek için LA'ın yolunu tutuyor.

Catherine 'Kate' Ann Bosworth 1983 Kaliforniya, ABD doğumlu bir kadın sinema sanatçısı. 1998 yılında oynadığı The Horse Whisperer'daki rolünün ardından 2002 yapımı Blue Crush filmindeki başrolüyle tanınan Bosworth, Superman Returns (Süpermen Dönüyor) filminde Lois Lane'i canlandırıyor.

IMDB Puanı: 5/6 ( 1274 kişi oy verdi.)

Resimler

Köpekler - Straw Dogs izle

 

Köpekler - Straw Dogs izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, straw dogs konusu izle, digiturk filmleri, köpekler konusu, köpekler izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.