TIKLA ARA

Koridor - The Corridor

Ormanda beliren koridorla hayatı değişen bir grup arkadaşı anlatan gizemli bir korku filmi.


Koridor - The Corridor filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Koridor - The Corridor

Koridor - The Corridor

İlk Gösterim tarihi:Koridor - The Corridor 04.06.2013 16:45 - 18:16  Digiturk Moviemax Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Koridor - The Corridor

2010 - Kanada  Korku türündeki Koridor - The Corridor filmin yönetmenliğini Evan Kelly yapmaktadır.Film Oyuncuları Glen Matthews, Stephen Chambers oluşmaktadır.

Ormanda beliren koridorla hayatı değişen bir grup arkadaşı anlatan gizemli bir korku filmi. Bir grup arkadaş keyifli bir hafta sonu tatili için uzaklarda bir eve giderler. Burada bulunan orman gençleri gizemli bir ışığın peşinden bir koridora sürekler.

Bill Lawrence Hizmetli Amerikan komedi-drama Scrubs aktör Neil Flynn oynadığı kurgusal bir karakterdir. O Sacred Heart de kapıcı olmasına rağmen, o nadiren kapıcı olarak adlandırılır, yerine o sadece Kapıcı denir.O sezon tüm 24 bölüm ortaya çıktı rağmen Neil Flynn aslında, Sezon 1 boyunca yinelenen bir konuk oyuncu olarak fatura edildi. O Sezon 2 ile bir dizi düzenli başlangıç ​​terfi ve Sezon 8 kadar düzenli kalmıştır. O bir konuk oyuncu olarak, Sezon 9 prömiyeri, "Okul Bizim İlk Günü" onun son görünüm getirmişti.
Kapıcı Sezon dışında ilk sekiz sezon boyunca her bölüm yer aldı 2 "My Lucky Day" ve Sezon 8 "benim son Words", "Benim olmaması" ve "Benim Dolunay" var.

Chambers Stevens (Hendersonville, Tennessee Haziran 10, 1964) Amerikalı aktör, oyun yazarı, yazar ve oyuncu koçu olduğunu. Stevens Nashville Shakespeare Festival.Stevens 1988 yılında kurucularından çok Emmy ödüllü Steve Spotlar yanı sıra aynı zamanda oynadığı Ana Ortaklık Zone.For PBS Emmy ödüllü başlığı karakteri oynadı oldu başlık çocuk serisi Funnybones karakter, hem de dizi kapalı spin, Geo-Scout kendisi için 1994 Odalar olarak bir Emmy adaylığı., verildi Magic Desperate adlı oyunu bir tek adam gösterisi için Back Stage Garland Ödülü kazandı hangi Stevens da rol aldı.

MDB Puanı: 6.7/10 ( 59782 kişi oy verdi.)

Resimler

Koridor - The Corridor izle

 

Koridor - The Corridor izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the corridor izle, digiturk filmleri, koridor filmi konusu, koridor filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.