TIKLA ARA

Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines

Küçük bir Batı Virginia kasabası olan Halloween Mountain Man festivaline ev sahipliği yapmaktadır.


Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines

Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines izle

İlk Gösterim tarihi: Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines Konusu

2012 - ABD Gerilim , Korku türündeki Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines filmin yönetmenliğini Declan O´brien yapmaktadır.Oyuncuları Roxanne Mckee , Finn Jones , Doug Bradley , Peter Brooke , Kyle Redmond-jones oluşmaktadır.

Küçük bir Batı Virginia kasabası olan Halloween Mountain Man festivaline ev sahipliği yapmaktadır. Özenle hazırladıkları korkunç kostümleri ile parti müdavimleri dehşet dolu bir gece için bir araya gelecektir. Eğlence için bölgeye gelen bir grup kolej öğrencisi ise doğuştan yamyam meşhur mutant ailemizin kapanına kısılır..

Peter Stephen Paul Brook, 21 Mart 1925 doğumlu İngiliz tiyatro ve sinema yönetmeni.
Simon ve Ida Brook’un ikinci çocukları olarak Londra’nın batısındaki Chiswick’te doğdu. Oxford Üniversitesi’nde eğitim gördü. 1951 yılında aktris Natasha Parry ile evlendi ve bir oğul ile bir kız çocuk sahibi oldu.Tiyatro, sinema ve opera alanlarında pek çok eser veren Brook, 1971’de Micheline Rozan ile birlikte Paris’te Uluslararası Tiyatro Araştırmaları Merkezi’ni kurdu. Konstantin Stanislavski, Vsevolod Meyerhold, Bertolt Brecht, Antonin Artaud ve Jerzy Grotowski’den etkilendi. Açık sahne anlayışını geliştirdi. Çalışmalarını İngiltere’de Royal Shakespeare Company’de ve Fransa’da Bouffes du Nord tiyatrosunda sürdürdü.

James Franco, Kaliforniya'ya bağlı Palo Alto kasabasında dünyaya geldi. Annesi aslen yahudi olmasına rağmen yahudi olarak yetiştirilmedi. Palo Alto da Tom ve David isimli iki erkek kardeşiyle büyüdü. Bölge okulu olan Palo Alto Lisesi'nden mezun olduktan sonra (1996), Kaliforniya Üniversitesi'nde oyunculuk çalıştı. 1999 yılında da sinema ve televizyon dünyasına ilk adımını, Freaks and Geeks dizisiyle attı. Türkiye'de gösterime girip girmeyeceği bilinmeyen son iki filmi Milk ve Pineapple Express'tir. Milk filmi , eşcinsel haklarının ilk siyasi savunucusu Harvey Milk'in hayatını konu eder. (Başrolde Sean Penn Milk'i canlandırdı ve 2009 En Iyi Erkek Oyuncu Oscarını aldı). Franco ise gay rolü ile yılın yükselen oyuncusu odülüne layık görüldü. Kiz arkadaşı Ahna O'Reilly ile birlikteliği sona ermiştir. Ailesi California Palo Alto kendisi ise New York'ta yaşamaktadır. Boyu 1.80 kilosu 75 tir.

Ashley Benson Tarihi ve Anaheim, Kaliforniya'da büyüdü. yaş 3, az rekabetçi bale, jazz, hip-hop ve lirik dans başladı. Benson de, ve şarkı seviyor çeşitli koro grupları ve müzikaller ortaya çıkmıştır. yaş 4 anda, o solo şarkı söylemeye seçmelere istendi onu 2.500 üye kilise için dört Noel hizmetleri güncellenmiştir. 5 yaşında anda, o dans kataloglarında modellik ve yaş 8 olarak Ford Model Ajansı tarafından takip edildi ve sürekli baskı yaptı.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 5625 kişi oy verdi.)

Resimler

Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines izle

 

Korku Kapanı 5: Kanlı Parti - Wrong Turn 5: Bloodlines izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, wrong turn 5: bloodlines izle, digiturk filmleri, korku kapanı 5: kanlı parti konusu, korku kapanı 5: kanlı parti izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.