TIKLA ARA

Korku Seansı - The Conjuring

Ed ve Lorraine'in, karanlık bir varlık tarafından hayatları alt üst edilen bir ailenin çiflik evine çağırılmalarıyla başlıyor.


Korku Seansı - The Conjuring filmini Digiturk Salon 1  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Korku Seansı - The Conjuring

Korku Seansı - The Conjuring izle

İlk Gösterim tarihi:Korku Seansı - The Conjuring 9.12.2013 10:10 - 11:58 Digiturk Salon 1  kanalında izleyebilirsiniz.

Korku Seansı - The Conjuring

2013 - ABD Tür : Gerilim , Korku türündedir.Korku Seansı - The Conjuring filmin yönetmenliğini Chad Hayes yapmaktadır.Film oyuncularını Vera Farmiga , Patrick Wilson , Mackenzie Foy , Joey King , Lili Taylor'riordan oluşmaktadır. 

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Korku Seansı / The Conjuring, paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren'ın nasıl dünyaca meşhur olduklarının korkutucu hikayesini anlatıyor; olaylar Ed ve Lorraine'in, karanlık bir varlık tarafından hayatları alt üst edilen bir ailenin çiflik evine çağırılmalarıyla başlıyor. Şeytani bir varlıkla yüzleşmeye zorlandıklarında, Warrenlar, kendilerini hayatlarının en korkunç vakasının içinde buluyorlar.Korku Seansı / The Conjuringin başrollerinde Academi Ödülü adayı Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston ve Lili Taylor yer alıyor.

Patrick Wilson Amerikalı sinema ve tiyatro sanatçısı, şarkıcı. 1973 yılında Norfolk, Virginia'da doğmuştur. Florida'da ki ilk eğitimi sonrası Pennsylvania'da Carnegie Mellon Üniversitesinden mezun olmuştur. Babası ve kardeşi Florida'da ki bir televizyon kanalında FOX televizyon haberleri için çalışmaktadır. Annesi ise profesyonel bir şarkıcıdır.

Vera Ann Farmiga, Ukrayna asıllı Amerikalı aktrist. Köstebek, Aklı Havada ve Evdeki Düşman filmleriyle tanınmaktadır.1973'te New Jersey'de doğdu.

IMDB Puanı: 5,7/10 (57.614 oy verdi.)

Resimler

Korku Seansı - The Conjuring izle

Korku Seansı - The Conjuring izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1 izle, korku seansı izle, digiturk 2014 filmleri, korku seansı konusu, the conjuring izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.