TIKLA ARA

Korkunç Şüphe - The Glass House

Bay ve Bayan Glass anne ve babaları bir trafik kazasında ölen 16 ve 11 yaşlarındaki iki kardeşin velayetini alırlar. Sorunlar da böylece başlar.


Korkunç Şüphe - The Glass House filmini Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Korkunç Şüphe - The Glass House

Korkunç Şüphe - The Glass House izle

İlk Gösterim tarihi: Korkunç Şüphe - The Glass House 01.05.2013 20:05 - 21:47 Digiturk  Moviemax Speed  kanalında izleyebilirsiniz.

Korkunç Şüphe - The Glass House Konusu

1998 - ABD  Aksiyon , Dram , Gerilim , Polisiye , Suç , Politik türündeki Korkunç Şüphe - The Glass House filmin yönetmenliğini Edward Zwick yapmaktadır.Oyuncuları Diane Lane , January Jones , Leelee Sobieski , Stellan Skarsgård , Agnes Bruckner oluşmaktadır.

Bay ve Bayan Glass (Stellan Skarsgård, Diane Lane), anne ve babaları bir trafik kazasında ölen 16 ve 11 yaşlarındaki iki kardeşin velayetini alırlar. Sorunlar da böylece başlar. Güvenilir eski komşular olan Glass çifti, bu öksüzleri Malibu'daki lüks evlerine alırlar. Ancak Bay Glass'in arkadaşça olmaktan çok uzak tavırları nedeniyle bu ev altın bir kafese dönüşür. Olaylar, deneyimli bir TV yöneticisi olan ve parlak pozisyonunun tüm avantajlarından ve 16 yaşındaki Ruby'nin serpildikçe artan cinsel cazibesinden yararlanan Daniel Sackheim ile gelişir.

January Kristen Jones Amerikan aktris. Daha çok Mad Men dizisinde oynadığı Betty Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Leelee Sobieski Sobieski hobi olarak oynadığı filmlerdeki ünlülerin saç tellerini biriktiriyor. Ancak Tom Cruise, Eyes Wide Shut (1999) filmi çekilirken saç telini vermeyi kabul etmemiştiNew York City'deki Lisesinde okul kantininde oyuncu seçiciler tarafından keşfedilmişti Resim yapmaktan, seramikten, şiirden, savaş sanatlarından ve ata binmekten hoşlanıyorAkışkan bir fransızcası var Helen Hunt'a şaşırtıcı bir benzerliği var Avusturalya'da onun adına bir şarkı yapıldı, şarkının adı; 'Why Leelee Won't Love Me', Türkçesi; 'Leelee Neden Beni Sevmeyecek'.Leelee Polonyalı Fransız Karışımı.

Stellan Skarsgård (d. 13 Haziran 1951, Gothenburg), İsveçli sinema oyuncusu. Skarsgård Karayip Korsanları (film serisi)'ndeki rolüylede tanınır...Filmografi :Kjærlighetens kjøtere (1995), Hundarna i Riga (The Hound of Riga, 1995),Harry och Sonja (1996) ("Harry and Sonja"),Breaking the Waves (1996),Insomnia (1997)

Agnes Bruckner (d. 16 Ağustos 1985) Amerikan aktris. O televizyonda 1990'ların sonunda oyunculuk ve başlamasından bu yana Numbers.Bruckner Hollywood'da bir Macar babası, California beri boşanmış olan bir Rus annenin doğdu By 2006 Woods, Mavi Araba ve Cinayet de dahil olmak üzere 7 film, içinde yer aldı; Onu baba tarafından dedesi German.Her veliler Macaristan araya geldi ve ABD 1984 yılında Italy.She bir mülteci kampında üzerinden göç iki kız ve bir erkek kardeşim var idi.Bruckner, bazı Rus ve Macar konuşur, dans, bale yer almıştır language.She konuşan büyümüş olan konuşuyor,beş yaşından beri dokunun ve başlangıçta bir dansçı olarak kariyerine devam etmek istedim. Sekiz yaşındayken, Bruckner annesinin önerisiyle bir çocuk model olarak çalıştı ve aynı zamanda bir güzellik pageant.Bruckner ortaya çıktı Los Feliz, Los Angeles, Kaliforniya'da büyüdü ve ardından Portland, Oregon'da 10 yaş beşten yaşadı . Los Angeles ailesiyle birlikte oyunculuk kariyeri için, Burbank, California hareket döndü.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 40947kişi oy verdi.)

Resimler

Korkunç Şüphe - The Glass House izle

 

Korkunç Şüphe - The Glass House izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, korkunç şüphe konusu, digiturk korkunç şüphe filmi, the glass house izle, korkunç şüphe izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.