TIKLA ARA

Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels

Rodeocu adamlarla birlikte yaşayarak onlarla birlikte rodeo yapmayı öğrenen bir genç kızın hikayesi. Alıngan ve asi bir genç kız, rodeoya düşkünlüğü ile tanınmaktadır.


Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels

Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels izle

İlk Gösterim tarihi:Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels 17.07.2013 22:15 - 23:47  Digiturk Moviemax Family HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels

2006 - ABD Dram , Gerilim türündeki Kovboy Kızlar ve Melekler - Cowgirlsn Angels filmin yönetmenliğini Timothy Armstrong yapmaktadır.Film oyuncuları Jackson Rathbone , Bailee Madison , James Cromwell , Alicia Witt , Kathleen Rose Perkins oluşmaktadır.

Rodeocu adamlarla birlikte yaşayarak onlarla birlikte rodeo yapmayı öğrenen bir genç kızın hikayesi. Alıngan ve asi bir genç kız, rodeoya düşkünlüğü ile tanınmaktadır. Rodeo onun en büyük tutkusudur. Bu tutkusu için yollara düşer ve bir rodeocu aramaya başlar. En sonunda yaşlı bir adam tarafından işletilen bir rodeo çiftliğinde kendini bulur. Kendisi de orada yaşamaya başlar. Atlarla ve rodeocularla çok iyi arkadaş olur. Kendisi de zamanla çok iyi bir rodeocu olacaktır. Doğuştan gelen bir yeteneği ve yüreğindeki cesareti de birleşince harika bir rodeocu kız olacaktır.

Jackson Rathbone, Singapore da doğdu ve Indonesia, Midland ve Texas gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Oyunculuk kariyerine ; küçük bir topluluk olan The Pickwick Players da başladı.Daha sonrasın da Lise de Michigan da özel bir okula gitti.Jackson 'un asıl amacı ise ; İskoç Kraliyet Akademisine girmekti.Fakat O, Los Angeles 'a giderek Disney seçmelerine katıldı ve seçmeler de başarılı olarak ; ABC 'nin 1 aile programı olan Beatiful People adlı Şovunda 2005 sonbaharı ve 2006 baharı arasında rol aldı.

Alicia Witt Roanne (21 Ağustos 1975 doğumlu) bir Amerikan filmi, sahne, televizyon oyuncusu ve şarkıcı.Witt doğdu Worcester, Massachusetts . Annesi, Diane (kızlık soyadı Pietro), bir genç olan lise okuma öğretmeni ve babası, Robert Witt, bir fen bilgisi öğretmeni ve fotoğrafçı. [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] O, Ian bir erkek kardeşi var. Iki yaşında, o üniversite ders kitapları okuyordu. [ 4 ] Witt tarafından keşfedildi David Lynch o okunduğu zaman 1980 yılında Shakespeare 'in Romeo ve Juliet televizyon programında İnanılmaz var! . O filmde onu dökme Dune gibi (1984) Paul Atreides kız kardeşi Alia . O çekimler sırasında sekiz döndü.

IMDB Puanı: 5/4 ( 476 kişi oy verdi.)

Resimler

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code izle

 

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, cowgirlsn angels izle, digiturk 2014 filmleri, kovboy kızlar ve melekler konusu, kovboy kızlar ve melekler izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.