TIKLA ARA

Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur)

Üç yıl sonra İzlanda'ya dönen genç bir adamın keyifli hikayesi...Almanya'da yaşayan Junior, üç yılın ardından İzlanda'ya döner. Ama burada hiç ummadığı türde olaylarla karşılaşacaktır.


Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur) filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur)

Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur) izle

İlk Gösterim tarihi:Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur) 03.07.2013 21:31 - 23:10  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur)

2010 - İzlanda Dram , Komedi  türündeki Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur) filmin yönetmenliğini Valdís Óskarsdóttir yapmaktadır.Film oyuncuları Daniel Brühl , Ólafur Darri Ólafsson , Gísli Örn Garðarsson , Ingvar Eggert Sigurðsson , Hanna Maria Karlsdottir oluşmaktadır.

Üç yıl sonra İzlanda'ya dönen genç bir adamın keyifli hikayesi...Almanya'da yaşayan Junior, üç yılın ardından İzlanda'ya döner. Ama burada hiç ummadığı türde olaylarla karşılaşacaktır.Üç yıl sonra İzlanda'ya dönen genç bir adamın keyifli hikayesi... Almanya'da yaşayan Junior, üç yılın ardından İzlanda'ya döner. Ama burada hiç ummadığı türde olaylarla karşılaşacaktır.

Daniel César Martín Brühl González Domingo' tam adı ile İspanya'nın Özerk Katalanya Bölgesi'nin başkenti Barcelona'da 16 Haziran 1978 tarihinde İspanyol anne ve Alman babadan doğdu. Ama ilk gençlik dönemlerini Almanya'da Köln'de geçirdi ama her yaz Barcelona'da tatilini geçirdi. Annesi Alman doktoırlarına ve hastanelerine güveneöediği için Daniel'i İspanya'da doğurmuş. İspanyolcayı ve Almancayı çok akıcı bir şekilde konuşan Daniel şu an Berlin'de yaşamakta.

Valdis Óskarsdóttir (1950 doğumlu Akureyri , İzlanda ) bir İzlandalı olan kurgucu olan çalışmaları içermektedir Kutlama , Sefiller , Forrester bulma ve Spotless Mind Eternal Sunshine .O onu iş için 2005 yılı başında birden fazla ödül aldı Spotless Mind Eternal Sunshine . Buna ek olarak, o iki kez Danimarka Film Akademisi kazandı Robert Ödülü En İyi Kurgu için.Kır Düğünü onun ilk yönetmenlik denemesi değil, İzlanda Ağustos 2008'de prömiyeri.

IMDB Puanı: 6/10 ( 18851 kişi oy verdi.)

Resimler

Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur) izle

 

Kralın Yolu - Kings Road (Kóngavegur) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, kings road izle, digiturk filmleri, kóngavegur izle, kralın yolu izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.