TIKLA ARA

Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences

İki genç çocuk iz bırakmadan ortadan kaybolunca, endişeli ebeveynleri arasında bir güç mücadelesi yaşanır.


Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences

Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences izle

İlk Gösterim tarihi:Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences 04.07.2013 23:10 - 00:29  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences

2012 - Alman Dram , Komedi , Romantik  türündeki Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences filmin yönetmenliğini Sylvie Michel yapmaktadır.Film oyuncuları Frieder Venus,Anne Ratte,Polle Monika,Mehdi Nebbou,Jacqueline Macaulay,Wolfram Koch Sebastian,Karen Friesicke Bayan Weiss,Wilhelm Eilers,Dr. Noack,Leo Bruckmann oluşmaktadır.

İki genç çocuk iz bırakmadan ortadan kaybolunca, endişeli ebeveynleri arasında bir güç mücadelesi yaşanır. Başarılı bir doktor olan Sebastian'ın oğlu ile evin tezmizlik görevlisi Jana'nın kızı ortadan kaybolunca iki yetişkin arasında gerilimli bir güç savaşı başlar.

Mehdi Nebbou (Ocak 1974 10 doğumlu) bir Fransız aktör .O doğdu Bayonne , Fransa bir için, Alman anne ve bir Cezayirli baba. Kardeşi yönetmen safy Nebbou . O filmde görünerek başladı My Sweet Home yönettiği, Filipos Tsitos . 2004 yılında, yönetmen Samir Nasr onu filmde başrolü teklif Şüphe tohumları kazandı, Golden Gate Ödülü en iyi film için San Francisco Film Festivali . 2005 filme Nebbou kariyeri sayesinde bir dönüm noktası oldu Schläfer Alman yönetmen tarafından Benjamin Heisenberg . Film çok iyi eleştiriler aldı ve 2005 seçildi Cannes Film Festivali .

Jacqueline Macaulay (Nisan 1967'de 24 doğumlu Doncaster ) ağırlıklı çalışan bir İngiliz aktris, Almanya .Jacqueline Macaulay Doncaster, İngiltere'de 1967 yılında doğdu. Babası annesi Macar oldu, bir İskoç memuruydu. O büyüdü İngiltere (1973 yılına kadar) ve Hollanda'da o 1985 yılında mezun oldu (1973-1986),. 1986 yılında, o eğitim için Almanya'ya taşındı Müzik ve Sahne Sanatları Devlet Üniversitesi olarak Stuttgart (1987 1990) ile. Daha sonra da nişan vardı Bonn ( Tiyatro Bonn ), Zürih ( Tiyatro Zürich ), Lüksemburg ve Berlin o bir personel haline gelene kadar Maxim-Gorki-Tiyatro 1998 yılında Berlin'de ve 2006 yılına kadar orada kaldı. 1994 yılında Bonn onu yorumlama, için, Luise Miller yılında Schiller'in Kabale und Liebe ( Entrika ve Aşk yönettiği), Andras Fricsay o en yetenekli yeni oyuncu olarak ödüle layık görüldü Kuzey Ren-Westfalia (NRW).

IMDB Puanı: 6/8 ( 670 kişi oy verdi.)

Resimler

Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences izle

 

Küçük Farklılıklarımız - Our Little Differences izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, our little differences izle, digiturk filmleri, küçük farklılıklarımız izle, küçük farklılıklarımız konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.