TIKLA ARA

Küçük Gün Işığım - Little Miss Sunshine

Hoover ailesinin her bireyi denemekten yılmayan sıcak insanlardır. Bir Volswagen minübüse doluşup ailelerinin en küçük bireyinin hayalini gerçekleştirmek için California’ya doğru yola çıkarlar.


Küçük Gün Işığım - Little Miss Sunshine filmini Digiturk Moviemax Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Küçük Gün Işığım - Little Miss Sunshine

Küçük Gün Işığım Little Miss Sunshine izle

İlk Gösterim tarihi:Küçük Gün Işığım Little Miss Sunshine filmini 21.04.2013 22:30 - 00:06 Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Küçük Gün Işığım Little Miss Sunshine, Konusu

2007 ABD Dram , Komedi , Macera türündeki Küçük Gün Işığım Little Miss Sunshine filmin yönetmenliğini Jonathan DaytonValerie Faris yapmaktadır.Oyuncuları Eddie Murphy, Michael Rapaport, Donal Logue, Michael Wincott, Denis Arndt oluşmaktadır.

Hoover ailesinin her bireyi denemekten yılmayan sıcak insanlardır. Bir Volswagen minübüse doluşup ailelerinin en küçük bireyinin hayalini gerçekleştirmek için California’ya doğru yola çıkarlar. Bu üç günlük traji komik yolculuk sürprizlerle ve aile fertlerin hayal bile edemeyeceği bir sonla tamamlanacaktır. Küçük Gün Işığım bilinen kalıpları kıran bir Amerikan yol komedisi.

Abigail Kathleen Breslin (d. 14 Nisan 1996)[1] Oscar adayı olmuş Amerikalı aktris. Akademi Ödülü'ne en genç aday gösterilmiş dördüncü kişidir. Breslin en çok Little Miss Sunshine filmindeki performansıyla bilinir.Breslin,New York , Amerika'da doğmuştur.Annesinin adı Kim,babasının adı Michael'dır.İki tane ağabeyi vardır,Ryan (1986 doğumlu) ve Spencer (1992 doğumlu).Spencer da Abigail gibi bir oyuncudur.

Steve Carell Emmy adaylığı bulunan, Altın Küre ödülü sahibi Amerikalı komedyen,oyuncu,yapımcı ve yazar. Little Miss Sunshine filmi ile En İyi Oyuncu Kadrosu dalında Screen Actors Guild Awards / Screen Actors Guild Ödülü kazanmıştır.1995'den bu yana Nancy Walls ile evlidir ve iki çocukları vardır.

IMDB Puanı: 5.3/10 ( 14.956 kişi oy verdi.)

Resimler

Küçük Gün Işığım Little Miss Sunshine izle

 

Küçük Gün Işığım Little Miss Sunshineizle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmleri, küçük gün ışığım filmi, küçük gün ışığım izle, little miss sunshine izle, küçük gün ışığım konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.