TIKLA ARA

Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas

Prenses Odette, Prens Derek ve ormandaki güvenilir dostları, birlikte geçirecekleri ilk YeniYıl için yeniden bir araya geliyor!


Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas

Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas izle

İlk Gösterim tarihi:Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas 2.8.2013 13:20 - 14:39  Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas

2012 ABD Animasyon ,Macera,Fantastik türündeki Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas filmin yönetmenliğini Richard Rich yapmaktadır.Film oyuncuları Jared F. Brown , Richard Rich , Seldon Young  oluşmaktadır.

Prenses Odette, Prens Derek ve ormandaki güvenilir dostları, birlikte geçirecekleri ilk YeniYıl için yeniden bir araya geliyor! Krallık Yeni Yıl kutlamalarına hazırlanırken, acımasız Rothbart bu kutlamayı yok etmeye hazırlanmaktadır. Şatodakiler Rothbart'ı durdurabilecek midir?

John Marwood Cleese (d. 27 Ekim 1939, Weston-super-Mare, İngiltere), Akademi ödülüne aday gösterilmiş, Emmy ödüllü İngiliz aktör, komedyen, senarist ve şarkıcı.

Jack Palance (d. 18 Şubat 1919 - ö. 10 Kasım 2006) Ukrayna doğumlu Amerikan film artisti. Bir çok sinema filmi olmasına rağmen Palance'ı Tv dizilerinden , özelliklede City Slickers filmlerinden Yardımcı Erkek oyuncu ödülünü almıştır ama çok vaktini Tv çalışmalarında kaybetmiştir.Jack Palance , Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar ödülünü aldığında 1989 senesinde , ödülünü alırken , hala dinç ve dinamik , genç bir delikanlı gibi olduğunu göstermek için yere yatıp , tek eliyle 4-5 kez şınav çekmiştir.1989 senesinde Yönetmen Tim Burton'ın ilk Batman filminde, Joker'in yakın arkadaşını , Patron'u rolünü kısa bir şekilde de olsa başarılı biçimde canlandırmıştır. Palance , Sinema oyunculuğu ve Tv dizilerinde görmeye alıştığımız , değişik yüzü , ve güçlü oyunuyla Sinema tarihine adını yazdıran , başarılı ve ender isimlerden biri olmuştur.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 11,456 kişi oy verdi.)

Resimler

Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas izle

 

Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the swan princess christmas izle, digiturk 2014 çizgi filmleri, the swan princess christmas konusu, kuğu prensesin noeli izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.