TIKLA ARA

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited

Filmin hikayesi, birbirine yabancı üç kardeşin babalarının ölümünün ardından Hindistan'da bir tren turuna çıkmalarını anlatıyor.


Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited izle

İlk Gösterim tarihi:Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited 26.9.2013 17:46 - 19:24 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited

2007 - ABD Dram , Komedi , Macera , Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited filmin yönetmenliğini Wes Anderson yapmaktadır.Film oyuncuları Natalie Portman , Adrien Brody , Owen Wilson , Bill Murray , Irfan Khan oluşmaktadır. 

Filmin hikayesi, birbirine yabancı üç kardeşin (Owen Wilson, Adrien Brody ve Jason Schwartzman) babalarının ölümünün ardından Hindistan'da bir tren turuna çıkmalarını anlatıyor. Hayal ürünü olan uzun mesafe treni 'Darjeeling Limited''ın ismi, belli ki Darjeeling Himalayan Railway'den alıntılanmış. Bu tren yolculuğu, birbirlerini tanıyıp yakınlaşmaya çalışan kardeşlerin çabalarının arka planını oluşturuyor. Filmde ayrıca Amara Karan, Anjelica Huston ve Natalie Portman da var.

Natalie Hershlag, daha çok bilinen adıyla Natalie Portman, İsrail kökenli Amerikalı sinema oyuncusu. Leon filmindeki rolüyle tanınmış, 2010 yapımı Siyah Kuğu (Black Swan) filmindeki performansıyla en iyi kadın oyuncu dalında Oscar ve Altın Küre ödüllerinin sahibi olmuştur.

Adrien Brody, 1973 doğumlu Akademi Ödülü sahibi Amerikalı sinema oyuncusu. En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar Ödülü'nü en genç yaşta alan aktör unvanına sahip olan Brody, büyük bir hip-hop hayranı ve bu alanda yapımcı olmayı planlıyor.Adrien Brody, tarih profesörü ve ressam olan Elliot Brody ve ünlü foto muhabiri Sylvia Plachy!nin çocukları olarak; Woodhaven, Queens, New York'ta, 14 Nisan 1973'te dünyaya geldi. Babasının anneannesi Museviydi, annesi ise Macaristan doğumlu bir Katolikti.

Owen Cunningham Wilson olan oyuncu 18.11.1968'de Dallas, Teksas, ABD'de doğdu. Boyu 1.80. Eğitimi; Thomas Jefferson Lisesi, Austin, Teksas; New Mexico'da askeri okuldan mezun oldu; Teksas Üniversitesi, Austin. The Haunting (1999) filminin çekimlerinde bir sahnede çenesi kesilmiş ve çenesine dikiş atılmıştı. Bir ropörtajda Matematik ve İspanyolca derslerini geçemediği için üniversiteden mezun olamadığını söylemişti. Başarılı bir aktör olmasına rağmen kendisini yazar olarak görüyor ve bu alanda daha fazla zaman harcamaktan hoşlandığını belirtiyor.

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 1203 kişi oy verdi.)

Resimler

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited izle

 

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the darjeeling limited izle, digiturk 2014 filmleri, the darjeeling limited konusu, küs kardeşler limited şirketi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.